www.sudzibas.lv NOKIA E7 Atsaka garantijas remontu 4 menešus jaunam NOKIA E7 uzlādes portam

NOKIA E7 - Atsaka garantijas remontu 4 menešus jaunam NOKIA E7 uzlādes portam

Iegādājos NOKIA E7 , lietoju to aptuveni pusgadu, kad vairs to nebija iespēja uzlādēt, kontakst uzlādes ligzda ( USB mikro) vairs nestrādāja, nodevu remontā Mukusalas ielā , kur man patieca ka telefons jāsūta uz Lietuvu , jo Latvijā to nevarot saremontēt :((( MURGS ! Pagāja aptuveni mēnesis , tā arī savu telefonu nesaņēmu :(( Iesaistot pasāķumā NOKIA pārstavniecību , man tika izsniegts jauns šāds pat telefons NOKIA E7 Biju priecīgs, bet pēc 4 mēnēsiem notika tas pats, atkal telefonu vairs nevarēju uzlādēt :((( nodevu remontā un no remonta darbnicas man pazvanīja, ka tas neesot garantijas remonts, jo ligzdā esot nolūzuzši kontakti . nesaprotu, kapēc viosām iepriekšējām NOKIA NEBIJA NEKĀDU PROBLĒMU AR LADĒŠANU , bet E7 tā ir problēma , bet neesot garantijas problēma :((( Pie tam atkal griezos NOKIA pārstavniecībā kur arī atzina , ka šāda problēma esot ar šo telefonu un lai salabotu šo uzlādes USB ligzdu ir jāmaina telefona bloks un to nevarot izadrīt Latvijā . Pie tam telefons NOKIA E7 ir jālādē katru dienu, jo baterija, kura atrodas telefonā un nav maināma , to intensīvi lietojot netura vairāk kā no 12 - 24 stundām:((( Ja NOKIA autorizētais seviss Latvijā nesalabos šo portu par garantiju tad naksies rakstīt sūdzību pateretāju aizsazrdzības birojam, ko jau telefona saruna eservisa darbinieks man ieteica :(((( Žēl , ka tā , vairs nepirkšu NOKIA telefonus un to arī neieteikšu darīt citiem :((((

G

Smile900 26.03.2013

Redzi, ja Tu lādētāju ievietotu akurāti, neraustītu vadu un nelocītu spraudni kad tas ir iesprausts un Tu turi telefonu rokās šādu problēmu nebūtu. Tu deformē, brutāli nolauz konektoru un pēc tam čīksti ka viss ir slikti. Beidz nīdēt un kļūsti nedaudz akurātāks, tad problēmu nebūs. NOKIA nāk Tev pretī, priecājies ka nesafotografē un neatsaka garantiju vispār - šajā gadījumā viņiem ne tikai ir uz to tiesības bet pat tā būtu jārīkojas.