www.sudzibas.lv Nojume.lv Slikts serviss, krāpnieki

Nojume.lv - Slikts serviss, krāpnieki

Sveiki!
Vēlos pabrīdināt visus, gan privātpersonas, gan juridiskas personas, lai jūs izvairītos no krāpnieciska uzņēmuma - sia pb telpa (nojume.lv)
uzņēmums izgatavo un pārdod pasākumu teltis, nojumes, angārus.
Iegādājos pasākumu telti no šī uzņēmuma, pēc apraksta ļoti izturīga un kvalitatīva, ne tā lētākā. Uzņēmums solīja piegādāt produkta 2 nedēļu laikā, bet, protams, tas tā nenotika. Nācās gaidīt krietni ilgāk un pats uzņēmuma vadītājs vispār izvairījās no komunikācijas. Vairākas reizes traucējot ar zvaniem un īsziņām, tomēr izdevās sagaidīt piegādi. Tālāk sekoja vēl lielāki pārsteigumi. Telts tika piegādāta bez jumta pvc pārklājuma, tikai konstrukcija. Nācās gaidīt vēl vairākas nedēļas lai saņemtu šo jumta pārklājumu, kas tik viegli neizdevās, jo uzņēmuma vadītājs atkal izvairījās no komunikācijas un meloja. Saņemot trūkstošo jumta pārklājumu, konstatējām, ka atkal trūkst detaļu, lai vispār varētu nostiprināt šo jumta pārklājumu. Un vēl aizvien neesam sagaidījuši šo detaļu. Produkta kvalitāte ļoti, ļoti zema, kas neatbilst cenai. Uzņēmuma pārstāvji ignorē klientus, melo un apkrāpj. Neiesaku nevienam iegādāties produktus pie šī uzņēmuma - nojume.lv

G