www.sudzibas.lv Nodokļi Cik ilgi jāgaida?

Nodokļi - Cik ilgi jāgaida?

Aizpildīju deklarāciju kā pienākas 1.aprīlī. Izrādījās, ka man pienākas pārmaksāta iedz.ienāk.nodokļa atmaksa. Jauki. Aizpildīju visu ko lika aizpildīt, tikai neviens nepateica, kad es to summu saņemšu. Gaidu katru dienu, summa nav maza, priekš šiem laikiem. Varbūt kāds zina cik ilgā laikā notiek izmaksa, varbūt alfabēta kārtībā, vai kā citādi...

Z

J Julija 12.04.2017

Tur vispār nav skaidrs pēc kāda principa viņi to naudu pārskaita. Aizpildīju deklarāciju un vēl gaidu naudu, pēc dāžām dienām aizpildija mans draugs un jau saņēma pad iepriekšējiem gadiem.

N NIKA2018 01.03.2018

JA MAZAK SUPOT KAJAS UN VAIRAK VINI DARUTU NEDELAS LAIKA IZMAKSATU VISIEM ES SOGAD AIZPILDIJU DEKLERACIJU PL. 00.04 01.03.2018 GRIBESU REDZET KAD TIK IESKAITITA SPECIALI NEGAJU GULET JO NAUDINA KAS MAN PIENAKAS IR DIEZGAN LIELA UN LOTI NEPIECIESAMA

Esniedzu nodoklus elektroniski,9 datuma,atgrieza 17 datuma
Loti atri,pat nepagaja 10 dienas!

6 666duda 11.04.2022
Krapsana

Aiga Augustova tiesu izpildetaja liela krapniece latvija visus nodoklus atniema lelu summu , tagad var versties uz tiesu ES lai vinju parmacit