LV RU

Nocenotās preces - Veikalos

Es tiešām nesaprotu, cik cilvēki var krist tik zemu, ja sāk pirkt nocenotās preces? Viņām derīguma termiņš beidzies, vecas preces, kaut kādas saindētas pārtikas, brāķa lietas, nu šausmas, tērēt naudu, par nekam nederīgu produktu. Cilvēki zaudējuši pašcieņu, ja spēj ēst vecu pārtiku un lietot bīstamu tehniku, kas nocenota.

D

Komentāri (15)

A Aleksa 28.03.2011

Daiga, ja nespējat spriest plaši, tad ir jāklusē. Gribētos zināt Jūsu viedokli kā cilvēkam nenomirt badā, ja rodas sarežģīta materiālā situācija. Starp citu, ja jau esat tik gudra, tad zinātu, ka iztecējis termiņš ne vienmēr nozīmē, ka produktu nevarētu lietot uzturā. Cilvēki nav zaudējuši pašcieņu, bet gan tādas daigas zaudējušas cilvēcīgumu un atļaujas nosodīt tos, kam dzīvē pagaidām neiet tik labi.

A alfredo 28.03.2011

Es parasti peerku veikalos bulcinjas pa leetu cenu, ja piemeram maksa dienas laika parasti viena bulka 30 santimi, tad velaak jau 10 sant un es protams sapeerkos eest, jo gribu eest.

L LelleBezMatiem 28.03.2011

zini, Daiga- citreiz pietiek vienkārši padomāt ar galvu, lai atšķirtu, kuras nocenotās preces ir lietojamas, un kuras ir pilnīgi sūdi.

č Čoms 28.03.2011

Paēdušais needušo nekad nesapratīs.Kādēļ lai nabaga pensionārs vai daudzbērnu ģimenes galva nedrīkstētu pirkt nocenotu maizīti?Ne jau visi var atļauties apmeklēt restorānus, kur viena porcija maksā šo nabaga ļaužu mēneša ienākumus.

č Čoms 28.03.2011

Daiga rakstīja arī par nocenotu tehniku, kura esot it kā bīstama.Zini, es jau ilgus gadus no visādiem lūžņiem kombinēju priekš sevis un draugiem visas iespējamās mantas, un neviens vēl nav no tā cietis, drīzāk visi apmierināti, ka nav jāizmet barga nauda par mēsliem.

E Esesesseseseseses 28.03.2011

Bļ..., kā jau zb šī skarbā dzīve! Un jo tālāk, jo skaistāk!

в Вacя 28.03.2011

Es pērku nocenotu pienu un viss normāli. Jāmāk tikai preci atšķirt slikto no labās.

F fd 28.03.2011

Nocenotajām precēm NAV notecējis derīguma termiņš - tādā gadījumā PVD nepārtraukti liktu sodus veikaliem un viņi to nedarītu. Kādēļ lai es neiegādātos kādu pienu vai jogurtu, maizi vai brūnāku banānu pankūkām, ja zinu, ka tajā pašā dienā tos apēdīsim?

H he he 29.03.2011

veikaliem po-uj vai ir notecējis termiņš vai nav, galvenais ka "pareizā" uzlīme ir uz preces un papīri kārtībā. Bet to ka tā zivs "svaigā" mētājas letē mēnesi, lai gan reāli derīgums ir 1-2 dienas visiem vienalga, ;"jā jā no rīta atveda!" kad no rīta? pirms mēneša?

B BLONDI 29.03.2011

Beidziet sūdzēties par derīguma termiņiem - lasīt protat, tad arī izvēlieties ko pērkat!
Ja visi ir tik gudri, tad aizejiet un pastrādājiet tirdzniecībā, beidziet sūdzēties, riebjas lasīt Jūsu komentārus!...

L lalalā 29.03.2011

Tak tu nepērc, bet arī citus te nemāci---paši zinās ko pirkt -ko ne---atradusies te!!!

E Esesesseseseseses 29.03.2011

Nē nu, Daiga vienkārši parādīja savu BLONDISMU! Ko te tagd cepties?! :D :D :D :D

L lalalā 29.03.2011

ko te daudz cepties---lai tā autore visiem nosponsorē tādu pārtiku---kādu ši lieto un viss kārtībā---vai viņai tās preces rada konkurenci????:)))))))

S suns 30.03.2011

Un kas Tev no tā? Dura!

1 111 14.04.2011

Daiga kad tu sprāgsi badā, neto vien ēdīsi...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes