NNL - NNL

Miļie cilveki. Pat ne domaiet sākt strādāt šī firmā. Paskairošu: noliktavas vaditaja, no Lietuvas puses, tada VALIJA, muļķe pilna, iedomajas no sevis lielāka priekšnieka, bet dabā pilna "NULLE". Vini, t.i. leiši, meģīna Latvijas noliktavā stradāt, kā Lietuvā. BET LATVIJA ĻOTI TĀLU NAV LIETUVA. Attieksme pret darbiniekiem, ka pret mēsliem, piedodiet par vārdu. Virsstundas ne maksa par visam nostradatam stundam. Elles darbs, var būt līdz 24:00, bet līdz 20:00 tas ir norma. Jā jus, palikušo no miega laiku, gribat plēst nabu par 500EUR, tad uzpriekšu. Esiet gudri, cieniet sevi un savu darbu.

L labaiscilveks 15.03.2015

Nedaudz rupji, bet var piekrist iepriekš rakstītajam.
Ja kāds grib mēģināt nākt strādāt uz NNL, izskaidrošu zemūdens akmeņus līgumā:
1.Viss līgums balstās uz minimālo algu, kur ir noteikta stundas likme mēneša garumā.(pilns mēnesis nesanāk, jo piektdiena, sestdiena un svētdiena ir brīvas)
2.Stundas laikā ir jāsalasa līgumā noteikts pozīciju skaits(samaksa ir tikai par tām pozīcijām, kuras ir savāktas virs noteiktajām. Tas praktiski ir neiespējami, jo noliktavā ir tāds haoss...Tātad paliek minimālā stundas likme)
3.Darbs 17:00 beidzas labi, ja pirmdienās, pārējās dienās strādāsiet stipri ilgāk)
4.Pēc līguma kopējo stundu pārskata periods ir 3 mēneši (tātad samaksu par virsstundu darbu neredzēt kā savas ausis)
Gala rezultātā, ja jūs apmierina uz rokas saņemtie aptuveni 300 €, uz priekšu...