www.sudzibas.lv NL Draineffect Bīstams veselībai

NL Draineffect - Bīstams veselībai

Sveiki. Šobrīd interneta vidē, pieejami produkti no nl International. Daudzas sievietes to popularizē instagram vietnē, reklamē kā dabīgu, labu produkciju. Es iegādājos saucamo draineffect, pulveri, kuru samaisot ar ūdeni jādzer pirms ēšanas palīdzot noņemt rīta pampumu, izvada liekos toksīnus, uzsāk tievēšanas procesu. Izdzēru 15 dienas katru rītu pirmās divās dienās bija vēdera griešanās. Turpināju dzert, jo sieviete no, kuras nopirku, teica, ka neviens nav sūdzējies, ganjau vienkārši organisms nesaprot, kas notiek, pieradīšot. Turpināju letot, līdz vienā dienā nesapratu, kas ar mani noteikti, man ir tikai 20 gadi, nekad iepriekš dzīvē nebiju tā jutusies, man piepampa kāju pēdas un rokas, gura sirds, bija paaugstināts asins spiediens. Kad pārstāju to lietot jutos daudz labāk jo sākumā nedomāju ka tas ir no tā produkta līdz draugs teica lai to vairs nedzeru un ta ari bija parstaju to dzert jutos atkal labi. Ši produkcija ir loti populāra nopērkama caur instagram lietotni no privātpersonām kā var būt tā, ka to neviens Latvijā neregulē? Es vēlos dalīties ar savu pieredzi, lai brīdinātu cilvēkus, jo nevienam nenovēlu, pārciest tādas sajūtas.

L

Kolta 07.01.2019

Sportot tomēr ir veselīgāk.

R ruporsnozemes 09.01.2019

Blondā zoss

ОK 07.01.2019

Vajag dzert mazāk šķidrumu pirms miega un vakarā.

T Turkey901 07.01.2019

Nu re, Herbalife atkal ir spēlē!

S Sīča 02.04.2019

Vispirms jākonsultējas ar ārstu, jo iespējams Tev ir alerģija pret kādu no augiem, kas ir tai sastāvā!
Draineffect nevar lietot, ja problēmas ar nierēm, vairogdziedzeri.

: :) 03.04.2020

Piekrītu tam, ka jums var būt kāda alerģiska reakcija no kāda auga, kas ir tai sastāvā. Jau 3 gadus lietoju, un ģimene arī lieto. Varu sniegt tikai to labāko atsauksmi par produktu. Tur viss ir dabīgs.

: :) 03.04.2020

Bīstams veselībai tas nevar būt nekādā gadījumā. Tas ir neiespējami. Produktu sastāvs ir pieejams jebkuram. Varat palasīt.