www.sudzibas.lv NL Draineffect Bīstams veselībai

NL Draineffect - Bīstams veselībai

Sveiki. Šobrīd interneta vidē, pieejami produkti no nl International. Daudzas sievietes to popularizē instagram vietnē, reklamē kā dabīgu, labu produkciju. Es iegādājos saucamo draineffect, pulveri, kuru samaisot ar ūdeni jādzer pirms ēšanas palīdzot noņemt rīta pampumu, izvada liekos toksīnus, uzsāk tievēšanas procesu. Izdzēru 15 dienas katru rītu pirmās divās dienās bija vēdera griešanās. Turpināju dzert, jo sieviete no, kuras nopirku, teica, ka neviens nav sūdzējies, ganjau vienkārši organisms nesaprot, kas notiek, pieradīšot. Turpināju letot, līdz vienā dienā nesapratu, kas ar mani noteikti, man ir tikai 20 gadi, nekad iepriekš dzīvē nebiju tā jutusies, man piepampa kāju pēdas un rokas, gura sirds, bija paaugstināts asins spiediens. Kad pārstāju to lietot jutos daudz labāk jo sākumā nedomāju ka tas ir no tā produkta līdz draugs teica lai to vairs nedzeru un ta ari bija parstaju to dzert jutos atkal labi. Ši produkcija ir loti populāra nopērkama caur instagram lietotni no privātpersonām kā var būt tā, ka to neviens Latvijā neregulē? Es vēlos dalīties ar savu pieredzi, lai brīdinātu cilvēkus, jo nevienam nenovēlu, pārciest tādas sajūtas.

Kolta 07.01.2019

Sportot tomēr ir veselīgāk.

R ruporsnozemes 09.01.2019

Blondā zoss

ОK 07.01.2019

Vajag dzert mazāk šķidrumu pirms miega un vakarā.

S Sīča 02.04.2019

Vispirms jākonsultējas ar ārstu, jo iespējams Tev ir alerģija pret kādu no augiem, kas ir tai sastāvā!
Draineffect nevar lietot, ja problēmas ar nierēm, vairogdziedzeri.

: :) 03.04.2020

Piekrītu tam, ka jums var būt kāda alerģiska reakcija no kāda auga, kas ir tai sastāvā. Jau 3 gadus lietoju, un ģimene arī lieto. Varu sniegt tikai to labāko atsauksmi par produktu. Tur viss ir dabīgs.

: :) 03.04.2020

Bīstams veselībai tas nevar būt nekādā gadījumā. Tas ir neiespējami. Produktu sastāvs ir pieejams jebkuram. Varat palasīt.

S sauliiitee 11.01.2023

Un vai jūs pati esat lasījusi sastāvu pirms nākat klajā ar šādu apgalvojumu, ka tas nekādā gadījumā nevar būt kaitīgs?! Nevajag maldināt cilvēkus.
Papētot sastāvu, var konstatēt, ka tas satur veselībai ĻOTI kaitīgus ķīmiskos saldinātājus E-952 ciklamātus, kas rada virkni negatīvu seku organismam un izraisa daudzas slimības! Īpaši bojā nieres.
Mīļās meitenes, nesiet dumjas un neticiet šiem “brīnumpulverīšiem”, pētat sastāvus, viņu produkcijā ir tik daudz kaitīgu vielu! Nebojājiet savu veselību! Labāk aizejiet pie uztura speciālista uz konsultāciju. Turklāt NL pārkāpj un neievēro Latvijas normatīvo aktu prasības, ko PVD ir publicējis savā mājaslapā.
Un šī brīža kontekstā - vēl jo vairāk, bojāt savu veselību, atbalstot Krievijas biznesu, nesaprotu šīs naivās tantes, citas pat vēl postus liek, ka atbalstam Ukrainu, tajā pašā laikā reklamē krievu biznesu un pelna viņiem naudu. Attopieties!

I IlgaV 08.12.2021

Katram organisms dažāds. Tāpēc arī reakcijas dažādas. No viena lietotāja negatīvās pieredzes nevar spriest par visu produktu.

F Florita 12.03.2022

Vai šī kompānija nav no Krievijas? Un pircēji atbalsta viņu biznesu...

S sauliiitee 11.01.2023

Jā, šīs NL klientes netiešā veidā sponsorē karu Ukrainā!

S sauliiitee 11.01.2023

Jūsu minētās sūdzības un sliktumus visdrīzāk izraisīja tur pievienotās kaitīgās ķīmiskās vielas, tajā skaitā, ķīmiskie saldinātāji, ka piemēram, tur pievienotie E 952-ciklamāti, kas ir īpaši toksiski un kaitīgi, īpaši bojājot nieres, kas arī atbilst Jūsu simptomu aprakstam. Tas izraisa daudzas slimības. Paldies, ka neklusējat un dalaties ar šo info! Cerams, arī citām pieleks, ka tajos “brīnumpulverīšos” nav nekā laba. Pētat sastāvus, jau no tā vien, ko NL ir norādījis sastāvos, var konstatēt īpaši kaitīgas vielas tur, turklāt pēc PVD sniegtās info, ir konstatēts, ka daudziem Krievijā ražotiem uztura bagātinātājiem tiek pievienotas klāt narkotiskās vielas!