NK Auto Plus - Auto

Vasarā iegādājos auto volvo v 70. Pēc vizuālas apskates un resta brauciena nekas nelikās slikti.
Auto pārdevējs teica ka mašīna esot ''ļoti labā kārtībā''. Pagāja mēnesis sāka pazust eļļa, tika veikta turbīnas nomaiņā, pagāja vēl mēnesis un bija jāveic sprauslu maiņa u. T. T. Pašlaik viss ir nonācis līdz aptuveni 3000e remontiem pus gada laikā un vēl jāmaina motora bloks, jo pēc visām pazīmēm un vairāku autoservisa meistaru viedokļiem auto izrādījās ''kapi'', kuri uzfrišināti pārdošanai. Neiesaku saistīties ar šo auto pārdevēju, kas ieved ''labus auto''.

J

S Shoferis 05.04.2022

Apbriinoju latvieshus..pilns internets ar infu..seviski par volvo.uzsveru.latvijaa neviens volvo nav ar mazaaku nobraukumu kaa 400 000..!un kk juus gribat no nobraukta auto?ka nepliisiis?turklaat beidziet ziimeeties ar volvo.mersi.audi.kuriem remonts kosmisaa maksaa..brauciet ar fiatiem..un nenjaudiet ka remontj daargi veciem premium.ziimeeshanaas maksaa naudu