Nivea Sun protect lūpu balzams - Brāķis

Sveiki.
Es gribēju visus pabrīdināt par šo produktu.

Pirmkārt, uz iepakojuma ir rakstīts, ka šīs lūpu balzams vai kas nu tas skaitās, vairs neatceros, nodrošina mīkstas un maigas lūpas. Tas nav tiesa.
Otrkārt, šis produkts garantē ļoti neveselīgu, bālu lūpu izskatu, bet uz iepakojuma kas tāds nav minēts. Un tam būtu noteikti jābūt minētam, ja kāda ādu kopjošā kosmētika arī būtiski dekoratīvi ietekmē izskatu. Un man pašai ir normāli veselīgi sarkanas lūpas, ja kas.
Treškārt, kad esi atklājis, kad uz Tavām sasprēgājušajām (ar balzamu izskatās vēl uzkrītošāk) lūpām balzams izskatās ļoti slikti, viņu nav iespējams dabūt nost bez ūdens un ziepju vai kāda cita līdzekļa palīdzības.
Iedomājieties, ka Jums vajadzētu iet uz kādu svarīgu pasākumu, un Jūs šo līdzekli būtu uzklājuši un vairs laicīgi nevarētu pat nost dabūt, lai vismaz neizskatītos sliktāk nekā pirms tā lietošanas, kur nu vēl dabūtu tādu lūpu izskatu, kādām tām vajadzētu būt pēc normāla lūpu kopjoša līdzekļa lietošanas.

T ToMaija 09.06.2011

Šis balzāms ir izgatavots no apsēklošanai nederīgās buļļu spermas.

S semaks 09.06.2011

te runa ir par augšējām vai apakšējām lūpām?

E expārdēvēja 10.06.2011

derīguma termiņu esi skatījies?

T ToExpārdevēja 10.06.2011

Lūpām vai balzāmam?

E elza 10.06.2011

Derīguma termiņš lūpu balzāmam ir ok, man arī tāds plauktā mājās neizmantots mētājās, situācija ir ļoti vienkārša, pašā lūpu balzāma sastāvā ir sauļošanās krēms, cietināts un tas ir tas, kas padara lūpas tik neveselīgi baltas, tas ir arī tas kāpēc šo lūpu balzāmu ar vienkāršu noslaucīšanu nevar dabūt nost. Piekrītu tikai tam, ka šis Nivea jaunais brīnums ir vienkārši ārkārtīgi neizdevies eksperiments.

F Fantom 08.05.2013

Es arī tādu nopirku un izmantoju tagad tikai pludmalē, jo kad nopirku, tad bez spoguļa vienkārši uzklāju un visi sāk skatīties.Pēc tam satiku draudzene un viņa man pajautāja, kas man ar lūpam.)))