www.sudzibas.lv Nītaures Dzirnavas Attieksme pret klientu

Nītaures Dzirnavas - Attieksme pret klientu

Nītaures dzirnavas - omulīgs, gaumīgi iekārtots viesu nams jaukā vietā. Tomēr vadītājas augstprātīgā, nelaipnā, neiecietīgā attieksme, kā arī norāde, ka ar mazu bērniņu mēs neesam gaidīti (Līgo pasākumā), jo izdevīgāki ir viesi, kuri var pilnībā piedalīties (maksāt) arī nakts ballē.

M mona 26.05.2011

Sanda, vadītāja Tevi noteikti vēl negaidīja Līgo pasākumā, tas tikai nākamo mēnes :)

A A. 24.07.2011

Vadības attieksme ir maigi izsakoties drausmīga. Varbūt var saprast, ka visu laiku ir aizņemta un nespēj iedziļināties klientu vēlmēs vai vajadzībās, bet, tad arī pieņemiet papildus cilvēku, kas ar to spēj tikt galā.
vairāku dienu pasākumā, kurā vispār netika jautāts par cenām, visu viņi paši satāmēja, ēdināšana bija ar super mazām porcijām, saldais neeksistēja vispār, semināros regulāri pietrūka piens pie kafijas. Nemaz nerunājot par to, ka neviens necenšas apskatīties vai kas netrūkst (piem. ūdens semināros, tualetes papīrs tualetēs utt.). Īpaši interesanta attieksme bija naktī, kad viesu nama personāls nepalūdzot pagriezt mūziku klusāk vienkārši izrāva vadus no audio sistēmas... lieki piebilst, ka viesu namā neviena cita, bez konkrētajiem klientiem nebija, tātad nevienam tas traucēt nevarēja (un mūzika nemaz nebija tik skaļa, jo stāvu augstāk citi varēja mierīgi gulēt). Ja jau mūzikas klausīšanās naktī nav vēlama, tad kā gan tur var rīkot kāzas, kur dejas ir cauru nakti??'

Lai vai cik mājīgs un skaists būtu šis viesu nams, ar šādu apkalpošanau viņu rekomendēt nevaru nevienam!