www.sudzibas.lv NIRA FONDS Nekompetenti darbinieki!!!

NIRA FONDS - Nekompetenti darbinieki!!!

Vēlos izteikt sūdzību par NIRA FONDS darbinieku Aldi ...!!! Vēloties notirgot savu zemes pleķīti vērsos pēc palīdzības pie minētā pilsoņa, viss jau būtu labi, bet pēc 8 mēnešu nomarinēšanas izlēmu lauzt līgumu, jo manās interesēs bija šo zemi pārdot, nevis marinēt.
Tātad līgums tika lauzts... pēc kāda laika minētais pilsonis piezvanīja un sacīja, ka viņam esot pircējs uz manu zemi, taču par krietni zemāku summu nekā biju vēlējusies, labu domādama piekritu šim darījumam, pagāja pāris dienas Aldis nosauca vēl zemāku summu un gala rezultātā vispār pazuda neceļot telefonu un aizbildinoties ar visādiem debīlismiem! Manuprāt šāda rīcība nav pieļaujama strādājot par mākleri...uzticības ieviešana 0% līmenī!!! Vai arī varbūt nostrādāja vīriešu zaķpastalu sindroms-neprotam pateikt NĒ!!!

S sundayy 25.01.2012

Nira Fonds ir ne tikai nekompetenti darbinieki, bet ari personalatlases "specialiste". Aizgaju uz interviju un vinjas ievadruna sakaas sekojosi: "Tatad cik es saprotu, nekustamo ipasumu jopa jums pieredzes nav". Ta ka man skaidri gaisi CV ir uzraditas 2 nek. ipasumu kompanijas, kuras kopsumma stradaju vairak ka 5 gadi, biju soka...CV pat neieskataas. Ja godigi, domaju pastradat, bet ar tadu attieksmi-kam man tas vajadzigs? Nakotne tikai kaasiis procentus, nedomajot pilnigi neparko.

Ak jaa, un teica, ka atzvanisot, nekads zvans ta ari netika sanjemts. Pat ne "paldies, izskatijam kandidatuuru, nederees"

Nepatikami, ka viena no lielakajam NI kompanijam ir tik zemu kritusi..zel pat :(

A Ansis Straupmanis 05.01.2022

Lūdzu pievērst uzmanību šī uzņēmuma mājas lapai. Sadaļā kontakti ir tikai e-pasta adreses un tālr.n,, kuri nav sazvanāmi. Zolīdai kompānijai būtu mājas lapā jānorāda arī rekvizīti, adrese u.t.t. Menedžeru vārdi, foto, tālr. nr. Šobrīd jebkurš vidusskolēns var izveidot mūsdienīgāku un efektīvāku mājas lapu.

L Linda Ruģele 16.06.2022

Labdien,
Šis ir Krievijas uzņēmums SIA NIRA FOND un visa nauda aiziet uz Krieviju, sāksim ar to!
Nākamais ir ļoti nekompetenti kā apsaimniekotāji, dara visu, lai nedarītu neko, neprecīzus rēķinus izraksta, paskaidro tos tā, kā viņiem tas ir ērtāk, nav iespējams apstrīdēt. Lai strīdētos ir jāraksta visur iesniegumi, Patērētājiem iesniegums, tad saņemt var kompetentu atbildi. Naudu tikai prot iekasēt, tas gan. Jau kā apsaimniekotājs manai mājai vairākus gadus, esmu ļoti neapmierināta ar viņiem, bet tā kā ir daudzdzīvokļu māja, tad ir grūti savākt parakstus un nomainīt citu, kaut cik kompetentāku apsaimniekotāju.
Jo daudziem iedzīvotājiem jau vispār neko nevajag, pieraduši kā ir un par neaptver savas tiesības.