LV RU
www.sudzibas.lv Nils Ušakovs Vēlēšanu kampaņas reklamas YouTube

Nils Ušakovs - Vēlēšanu kampaņas reklamas YouTube

Kāpēc Rīgas mērs Ušakovs (Nils Ušakovs • Нил Ушаков) ir nopircis reklāmas YouTube priekš tās lietotājiem un reklamē 4. maija Rīgas Domes 'Rīgas svētku' salūtu, un tikai salūtu 1:43 min garumā ?

(https://www.youtube.com/watch?v=Ev6sw2mDomk - video, kuru viņš izlicis kā reklāmu)

Priekškam būtu jāreklamē salūts ar ieteikumiem uz Ušakova jautājumu video beigās? (3. attēlā - "33:50
#9. Tiešais jautājums Ušakovam. Прямой вопрос Ушакову.")

Ušakovs uzņemās pilnu atbildību par savu uzrīkoto 4. maija Rīgas 'salūtu konkursu', gribēja palielīties, ka viņa varas laika tas tikai varēja notikt ?

Vai viņš domā, ka tas viss kas vajadzīgs lai uzvarētu vēlēšanās ?
Nejauši iemaldijies kaķis, jauni tramvaji un salūtu konkurss...

Tajā video stūrī arī redzams partijas "Saskaņa/Gods Kalpot Rīgai" logo - atslēgas, kuras tiek izmantotas Ušakova ielu pasākumos, kurus viņš tagad rīko mikrorajonos. Brīnums, ka viņam vienīgajam ir 'atļauja' kaut ko tādu rīkot, jo neviens cits to nedara.

Te arī atbilde, kāpēc Ušakovs atkal uzvarēs, jo neviena cita partija nereklamējas YouTube, un neesmu redzējis, ka kāda cita partija to darītu, vai vismaz izrādītu interesi lai kāds par viņiem uzzinātu...

Vairāk sūdzības par Nils Ušakovs

Komentāri (27)

Džozefīne 08.05.2017

Man ir add block, tādēļ nevienu reklāmu neesmu redzējusi, iesaku Tev arī to lejupielādēt, lai bloķētu reklāmas. :)

intel 16.05.2017

Man ir uBlock uz PC, taja bridi adblock nebija uz android...

Работяга 08.05.2017

Какая нахрен разница! Давно уже никто не ходит голосовать за этих долбеней! Которые народ считают дерьмом!

intel 16.05.2017

Neko nesaprotu...

Очень вас понимаю: вам же как серпом по яйцам эта реклама! Видать вы за того, кто обанкротил Latvijas Krājbanka и является пешкой в руках двух аферистов-миллионеров - Мартиньша Бондарас - бывшего председателя правления Latvijas Krājbanka, доведенного до банкротства...

Понимаю: Ушаков сделал Ригу самым доходным городом Латвии, тепереча националисты хотят и этот город прибрать к рукам, чтобы как предшественник Нила обворовывать казну города и прокручивать деньги рижан в офшорных банках...

Ot otofoto 10.05.2017

Ko nu murgo. Rīga ir notriekusi visu uzkrājumu. Pie tam Ušakovs ar Ameriku arī sēž visās valdēs un apgroza naudu. Atceramies kaut vai Live Riga projektu kopā ar Šleseru. Un lielāku fašistu par Ušakovu vēl jāpameklē, absolūta necieņa pret latviešu valodu un vēl naida karikatūraa zīmē.

Pi Piяв 10.05.2017

Ну правильно, с мозгами человек подходит, работает и рекламу Риге делает.А другие что, только обещают сладкую жизнь, больше фантазия не работает.

Ты бы лучше про МОШЕННИКА Айварса Лещинского ("девичья" фамилия Шлесерса) промолчал! Сколько он обещал рабочих мест создать в Риге? 5000 или 50000? Треплом был, треплом и остался! Одним словом "политический труп"! Вместе с жонушкой лоббировал интересы скандинавского капитала, пока не выгнали поганой метлой!

Ot otofoto 10.05.2017

Nu vo, bet ar šo žuļiku Nils Ušakovs ir/bija uz vienu roku tāpat kā ar veco komunistu Ameriku. Atgādina mafiozas tīklveida struktūras. Rīgas namu pārvaldnieks arī ir tā "sakārtots" naudas kāšanai, labi ka vēl paguvām no tā atteikties un nemaksāt par viņu ieplānoto lifta remontu mājai kurai nav lifta. Paldies nē, Saskaņa un GKR nav tā par kuru balsot, pat neskatoties kādi purni tur sēž.

Ot otofoto 10.05.2017

>Сколько он обещал рабочих мест создать в Риге?

Tikai muļķi uz to uzķērās. Ne darba vietu radīšana ne pensiju apmērs nav domes vai Saeimas nav tieši iespējams. Tie abi ir atkarīgi no vispārēja stāvokļa valstī, pašvaldībā un nodokļu politikas.

Вопрос: а что сделал такого выдающегося, ну пусть даже "просто" сделал для Риги предшественник Нила Ушакова на посту мэра города Риги Янка (не тракторист) Биркс? Ну кроме как обворовывал бюджет города, прокручивал эти средства в офшорных банках и на этом стал миллионером...

Ot otofoto 11.05.2017

Un ko ir izdarījis Nils? Tieši tikpat neko, sasēdinājis tik savējos siltos krēslos. Baro kaķīšus.

Значит ты не видишь из какого болота он вытащил Ригу, превратив её в один из процветающих городов Европы! Ты лучше спроси тех же стариков что они имели при Бирксе и что теперь имеют при Ушакове...Мне дико что я - нерижанин защищаю мэра Риги. Но мне со стороны виднее и я вижу как Рига изменилась за последние 10 лет. Вот олько зря националисты застопроили в своё время строительство метр в Рге: были и просчёты - метро надо было вести минуя Старую Ригу по маршруту кольцом Иманта-Золитуде-Марупе-Зепниеккалнс-Катлакалнс-Кенгарагс-Плявниеки-Межцемс-Югла. Вот только сейчас рижане будут втридорога платить за строительство хотя бы новой железной дороги и путепроводов в Риге. Ещё бы перенести часть автовокзала в Спилве...

Ot otofoto 12.05.2017

Nu pie Nila sabiedriskā transporta biļešu tarifi un arī mikroautobusu biļetes kāpušas 2x reizes un tas savas popularitātes ceļšanai. Nemaz nevēlos iedomātos cik Rīgā maksātu Metro biļete, labi ka to neuzcēla, būtu vēl viena bedre, kur miljonus nogrūzt. Un nē bezmaksas biļetes pensionāriem ir balsu pirkšana nevis reāla vajadzība, pensionāriem sociālo atbalstu var iedot arī citādi.
Tieši Ušakovs ir panācis to, ka es sabiedriskajā transportā vairs iekšā nekāpju un nekāpšu, jo tas pilns ar "starikiem", kas brauc bez maksas tieši pīķa stundās. Pensionāri ir maksātspējīgi un bezmaksas biļetes nav nepieciešamas, tās ir nepieciešamas skolēniem. Mani nepārliecina reklāma, kur pensionārs cauru gadu braukā uz mazdārziņu arī ziemā.

Nu pie Nila sabiedriskā transporta biļešu tarifi un arī mikroautobusu biļetes kāpušas 2x reizes un tas savas popularitātes ceļšanai.
===
А при Бирксе и ко она бы за это время возросла в 5 раз (если не в 10) и была бы на уровне лондонских, где ездить в общественном транспорте позволяют себя разве что нищие, пользуясь огромными льготами...

Nemaz nevēlos iedomātos cik Rīgā maksātu Metro biļete, labi ka to neuzcēla, būtu vēl viena bedre, kur miljonus nogrūzt
===
А сейчас это для Риги обойдётся в миллиарды евро!

Ot otofoto 22.05.2017

Pilnīgi bezjēdzīga diskusija par Saskaņas krievu nacionālistiem latvieši nebalsos tāpat kā krievi nebalsos par latviešu "nacionālistiem". Katram savi nacionālisti, lai kādi viņi būtu viņi ir nashi un tie tur ir vashi.

Будем надеяться что к следующим выборам ну не к выборам Сейма латыши прозреют. Они уже прозревают, некоторые латыши уже начинают понимать что VL!-TB/LNNK строят свою политику на стравливании русских с латышами, они понимают что Мартиньш Бондарс, который метит на место мэра Риги, отстаивает интересы не латышей, двух миллионеров, которые уже итак обворовывают Латвии! Его даже националисты выперли из своих рядов, сейчас он подвизается в Партии регионов... Надолго ли... А Юта Стрите... Вы хоть в курсе что есть подозрения что она - агент российских спецслужб?.. Человек тщательно скрывает своё прошлое...

Ot otofoto 23.05.2017

Kā jau teicu nebūs nekādas "atskurbšanas" neviens par taviem krievfašistu partijām, kam ir līgumi ar Vienoto Krieviju nebalso un nebalsos, to ļoti labi parāda statistika, vietās, kur nelatviešu skaits tuvojas 0% arī balsu skaits par Saskaņu ir 0%. Tieši tāpat kā jums ir vienalga, ka pie Ušakova tramvaji tiek mazgāti ar nanoūdeni un Rīgas Namu Pārvaldniekā ir sasēdināti partijas cilvēki, bet tas nekas jo ON VSJOTAKI NASH, tad tieši tāpat latvieši balsos par savējiem, jo tie tomēr ir savējie, lai kādi viņi būtu.
Ne ar ko tā Saskaņa neatšķiras no citām partijām, un tieši Saskaņas partija rada vēl lielāku spriedzi starp latviešiem un krieviem, atklāti svinot okupācijas svētkus 9.maijām, valodu referendumiem un vēl citiem izgājieniem. Krievijā jārunā krieviski, Latvijā latviski, kas tur tik nacionālistisks? Neviens taču neaicina aizliegt krievu, angļu vai citu valodu lietošanu, pat valsts iestādēs nāk pretī un runā ar cilvēkiem tajā valodā kurā ērtāk, neskatoties uz to, ka tas nav pienākums apkalpot svešvalodās.

no vispārēja stāvokļa valstī

=====

...которое именно националисты вогнали в полный анус в угоду западному капиталу. Эти партии (Виенотыба, Замниеку ун залю, ВЛ!-ТБ/ДННЛ и ко) не заинтересованы в процветание и даже развитие экономики Латвии, а Латвия им нужна только как резервация для беженцев и Азии и Африки и место сбыта залежалого товара!

Ot otofoto 12.05.2017

Un Ušakovs nav nacionālists? Krievu imperiālists un fašists, kas neciena latviešus un latviešu valodu, sācis pat jau to pamazām aizmirst, vēl ņirgājas par Latvijas vēsturi. To kas notiek, kad slāvi ir pie varas varam apskatīties kaimiņzemēs, nabadzība lielāka kā Latvijā toties bagāto vēl vairāk.
Par laimi par to kremļa Saskaņas Centru latvieši tikpat kā nebalso, latviešu starpā nepārvar pat 5% barjeru.

Ну-ка, ну-ка... а кто Латвию сейчас довёл до одного из самых нищих государств Европы? Не ваша латышская национал-фашистская власть? Над латышами даже болгары смеются: там, при тарифах на электроэнергию в два раза ниже чем в Латвии, власти решили поднять на пару процентов тариф. Помните чем это кончилось? Народ взбунтовал и сбросил правительство! Даже румыны - самое нищее государство ЕС смеётся на вами!.. Я НАПОМНЮ ЧТО СОГЛАСНО РЕГУЛЕ ЕС в страны восточной части ЕС можно поставлять промышленные товары и продукты второго сорта и даже просроченные. Что не разрешено делать ни в Великобританию, ни в Германии... Даже стиральный порошок разбавляют мелом именно для стран Балтии и Восточной Европы!

Fe Femme_Fatale 22.05.2017

Блин, я не за и не против Ушакова, но рекламы меня достали! Интересно сколько он денег на ето потратил.

Забыли как до Ушакова
платили деньги на ремонт детсадов, классов, школы? Забыли!
Забыли про заснеженные неделями улицы? Забыли! И забыли какие пробки были до Ушакова. Сейчас этот вопрос медленно, но решается.
Ушаков чётко разграничил бюджет, пускает его на нужды города, и ничего не даёт правителям, как это было до него. И если бы Ушаков откровенно воровал, как было до него, то его бы уже давно свалили, и даже не как памятник, а как Берию.
Все, что осталось, что возможно монетизировать, это все в Риге. Поэтому шакалы и хотят урвать последний кусок. Ведь человек думающий, понимает, что глупо рассчитывать, что люди доведшие Латвию до состояния краха, вдруг сделают Ригу еще более цветущей.
При Ушакове, дефицит бюджета Риги, снизился на 0, 5 млрд. €. Школьники бесплатно кушают. Студенты и пенсионеры бесплатно ездят на транспорте. Во дворах заасфальтированы ямы. В дет. садах и школах заменены окна и двери.
Мэр Кекавы член Регионального Альянса.
Дума Кекавы купила ненужное здание в Кекаве за 299 тыс. евро-а цена ему не более 30 тыс.Так руководитель Бондарс разобрался или нет с отмывкой .И КНАБ молчит.А перестройка здания обойдётся ещё в 300 тыс.

Пионерского галстука за такую защиту было бы мало. Тут реально тянет на комсомольский значок! "Людоед" почитайте журнал форбс, Маркса и Энгельса отложите в сторону. Если сказать я в ах...е это ничего не сказать!

Знаете если посмотреть эти ролики и послушать что данная персона пытается сказать. По неволе задумываешься что включает в себя факультет по политологии : Я хочу, Мне надо. У меня незаконченное высшее так у нас уже на первом курсе в первом полугодии были часы по вербальному и невербальному общению. А тут посмотришь какой то кошатник пытается объяснить что -то в обмен на что-то. Такая реклама ужасного обучения на политологии?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes