www.sudzibas.lv Niks Neilands Krāpnieks,Melis

Niks Neilands - Krāpnieks,Melis

Ļoti sliktas atsauksmes par Niks Neilands,krāpnieks/appisējs

Katru reizi,kā ieliku pirkšanas sludinājumā kādu postu tā vienmēr viņam atradās kāds izdevīgs deals.Vienīgais kas atturēja bija tas ka viņš ir no Saldus,bet beigās tomēr aizskaitīju 20eur par izpūtēju,teica uzreiz izsūtīs kā ienāks nauda,pēctam kad ienāca viņam nauda tā neilgu laiku neatbildēja bet pēctam teica ka nākamajā dienā izsūtīs,tad teica ka bijis izsūtīt bet neielīda mazajā nodalījumā izpūtējs,tad atkal kautkas cits utt.7dienas pēc kārtas viņš mēģināja ieskaidrot ka nākošajā dienā izsūtīs.Tad sāku draudēt ar policiju,teicu ka rakstīšu iesniegumu un sūdzības arī internetā.Ap pusē vieniem naktī tomēr beigās izsūtīja,jo teicu ka apmaksāšu arī piegādi,tapēc kad apnika ilgā gaidīšana utt.Tagad atnāk paka un viņš izrādas ir ierakstījis savu nr nevis manējo pie saņēmēja,un saka lai ieskaitu naudu par piegādi tad būs kods,bet nesūtīšu tak naudu ja jau tagad 7dienas pēc kārtas mani čakarē..Saku lai sūta atpakaļ naudu,ja nevar iedot kodu,viņš atsakās un tagad neatbild..

Viņa vārds Niks Neilands,numurs +371 2 7733779,konts viņa LV10HABA0551042293874

Papildināts Neosiņš 27.07.2017

Pēc sūdzības ievietošanas kodu iedeva un izpūtēju saņēmu.

N