www.sudzibas.lv Nīcgales 9 dz 70 Lūdzu pārtraukt smēķēšanu uz kāpnēm.

Nīcgales 9 dz 70 - Lūdzu pārtraukt smēķēšanu uz kāpnēm.

Уважаемые жильцы ! Особенно кв. 70 и 72 !Вы курите на лестнице и делаете плохо людям которые не курят. Просьба прекратить курение на лестнице.Тогда мы остальные будем делать плохо Вам. Это последнее предупреждение, потом будут действия, так как по соседски Вы не понимаете.Cienījamie iedzīvotāji! Sevišķi dz. 70 un 72! Jūs smēķējat uz kāpnēm un darat slikti cilvēkiem, kuri nesmēķē. Lūdzu pārtraukt smēķēšanu uz kāpnēm. Ja jūs nepārstāsiet mēs pārējie darīsim slikti jums. Šis ir mūsu pēdējais brīdinājums, tad būs rīcība jo, kā kaimiņi jūs nesaprotat.

BondsBonds 24.09.2014

Mīļais cilvēk, maz saproti, ka kā tikko izteici publiskus draudus cilvēkiem? Tev jāvēršas pie sava nama apsainiekotāja.

N Navei 25.09.2014

JĀZIŅO POLICIJAI, KAS SASTĀDĪS PROTOKOLUS SMĒĶĒTĀJIEM UN ADMIN. KOMISIJA UZLIKS SODA NAUDU. CITĀDI JAU DIEZVAI KAS MAINĪSIES.

G Gudrs 25.09.2014

Очень странно, если люди курят, то зачем выходить из квартиры???
Кухня, туалет есть, в чем проблема?
Это чтобы рожденных в дыму деток не травмировать:))))))))
Если вы курящие - то не травите других, травите себя и своих дымных выродков.