nice place bārds - darbs, nauda

Īpašniekam patīk ekspluatēt, šmaukt cilvēkus, izlikties par muļķi, kad runa ir par naudu. Daudzus labus uzticamus darbiniekus piekrāpis, izvairās no tikšanās, neceļ telefonu. Pašā iestādījumā aboslūts bardaks, absolūta nespēja efektīvi vadīt iestādījumu. Arī nodokļi tiek šmaukti visur, kur vien iespējams, turkļāt pavirši, kas varētu patikt atbildīgiem dienestiem. Nepiekrītie tur strādāt, nav vērts.

E edgpavl 24.01.2012

Pirms kāda laika paņēmu tur alu, bārmenis vispār aizmirsa ka man par viņu ir jāmaksā, so ... yay free beer

Eseseseseseseses 25.01.2012

nu bet tad sudzies valsts darba inspekcijaa un nodoklju inspekcijaa nevis internetaa! taapeec jau firmelju iipasnieki taa izdaraas, jo vinju nelegaalajai riiciibai nav absoluuti nekaadu konsekvencu. kas tev kaa bijusajam darbiniekam ir ko zaudeet, ar paaris telefona zvaniem vajadzeetu pietikt.

L ljkkajsdkj 17.02.2012

to Eseseseseseseses

Šai sūdzības mērķis ir atturēt cilvēkus iesaistīties kādās attiecībās ar šo iestādi. Var būt arī kādam potenciālam apmeklētājam nav mazsvarīga etiska izvēle - personīgi es izvairos no sliktas slavas uzņēmumu pakalpojumiem, īpaši tādiem, kas negodīgi izturas pret darba ņēmējiem.

M Maikijs 23.02.2012

Fcuk. Gribu iet pieteikties pie viņiem.
Sanāk nav vērts, nu labi iešu papļāpāt, uzzināšu jautājumus, kas mani interesē.