Nice people entertainment - Krāpšana

28.oktobrī 2028. VIVALDIANNO :Spoguļu pilsēta nenotika. Intuīcijas pēc pa dienu apskatīju biļešu servisa mājas lapu un atradu ierakstu, ka pasākums atcelts? Nekur tas publiski neizskanēja. Sazinājos ar Arēna Rīga, kas apstiprināja šo faktu. OK, slikti, bet es tiešām būtu pavisam dusmīga, ja speciāli no Ogres būtu tur vakarā ar ģimeni aizdevusies!
Zvanīju uz norādīto telefonu, lai noskaidrotu kā atgūt naudu par biļetēm, bij tik automātiskais atbildētājs ar norādi par saraksti e-pastā. Aizpildīju iesniegumu, norādot datus par biļešu iegādi, to Nr un iztērēto summu, aizsūtīju organizētājbiedrībai “Nice people entertainment” un vēl līdz nedēļas laikā neesmu saņēmusi nekādu atbildi.
Kas tas ir? Oficiāla krāpšana caur vietni “Biļešuserviss”?

donna b 03.11.2018

Nav si pirma sudziba par so koncertu. BS diemzel tikai savac naudinu un ja lasijat (bet drosi vien, ka ne) vinu noteikumus, vini nenes nekadas atbildibas, koncerts notiks vai ne. Savakta nauda bez konkreta % aiziet organizetajam, tam Nice people blah blah.Ja vini atcel koncertu, nauda japieprasa no viniem un diemzel ne visiem tas ir izdevies. Varbut PTAC var ar ko palidzet, bet zinu cilvekus kas menesiem gaidija savu naudu. Dazi sagaidija. Dazi ne.

Life_is_life 04.11.2018

Bankrotejis :D

E Edgars Vasiļevskis 12.11.2018

Man tas pats! Esmu nosūtījis ierakstītu vēstuli, kas protams adresātu nav sasniegusi. Noteikti vērsīšos PTAC, iesaku tā darīt arī Jums, jo vairāk būsim, jo iespēja lielāka. Šādiem krāpniekiem pus gadu vismaz būtu jāpavada aiz restotām durtiņām.

L Lana 12.12.2018

Vai ir rezultāti ? mums nekas nesanāca

B BrunoB 14.12.2018

Mēs arī iekritām uz šo pasākumu.
Nosūtījām iesniegumu gan pašam Nice People Entertainment gan PTAC, bet pagaidām nekāda rezultāta.