Nexum Latvia - Krāpšana

Vēlos brīdināt par firmu SIA Nexum Latvia - Viktors Vilkaušs! Brīdinu jebkuru zemnieku saimniecību, vai pakalpojumu sniedzēju. Šī persona uz sava uzņēmuma saņēma pakalpoju, bet nesteidza nosegt rēķinu un joprojām to nav izdarījis. Šis cilvēks sludina sevi, kā lielu zemnieku aizstāvi, cīnās par Varakļānu novada saglābšanu, ir ļoti aktīvs sociālajos tīklos par un ap visu kas notiek valstī. Beigu beigās izrādās ir liels krāpnieks un bezgodis. Interneta dzīlēs tika atrastas sūdzības no darbiniekiem, kuri ir strādājuši SIA Nexum Latvia, lūdzu jebkuru kas var sniegt informāciju un ir kaut reizi cietuši no šīs persona sazināties ar mani personīgi. Aicinu jebkuru zemniek saimniecību/privātpersonu sargāt savu laiku, līdzekļus un neielaisties ar Viktoru Vilkaušu. Cietusī Zs ir vērsusies attiecīgajās iestādes un lieta ir nodota uz virzību atgūt līdzekļus, bet šis ir kā brīdinājums citiem. Jūsu laiks ir jūsu valūta, neļausim šādiem bezkauņām valdīt!

Komentāri (5)

A Armands Bite 24.05.2021

No sākuma viss bija vairāk vai mazāk labi, algu tik par dažām dienām kavēja.
Diemžēl jo tālāk , jo sliktāk. Kad palika jau par iepriekšējo gadu parādā, aizgāju. Atlūgumu uzrakstīju 20. janvārī, līdz šim nav samaksāti vairāk kā 2 tūkstoši...
Viktoram Vilkaušam ir divas taciņas- pirmā- neatbildēt uz zvaniem.
Otrā- atbildēt, apsolīt samaksāt. Un nesamaksāt. Tālāk atkal pirmā taciņa...
Iedevu nesen tiesā, atnāca atbilde, ka jāpārlabo daudzi punkti.
Redzēsim.

A artemijs-l 24.05.2021

Armand он и на тебя скажет что ты слил соляру как и на меня :), груз украл, тачку побил и ещё всякого бреда. Клоун и *издабол этот Витя. Кидала одним словом этот Витя.

V vilnis vīksna 20.07.2021

Armand,ar Vilkausi Viktoru savadāk nevar kā tikai caur tiesu.Man tāpat daļēji alga samaksāta un slimības lapa vispār viņam nav saprotama kāpēc jāmaksā tāpat atvaļinājums..Es tik dzirdu solījumus un ka naudu viņš samaksājis ZTI..Es protams zvanu uz ZTI tie protams nekā nezin,ar VILKAUŠA darba līgumu 430 eiriki...Kāda tehnika,tāda viņam firma-murgs.Kopā braucam mājās Vilnis.

P petrsivanovs 08.06.2021

15k nodokļu parāds un trīs iesniegtas prasības par saistību izpildi. Karma laikam tomēr pastāv.

A Armands Bite 20.12.2021

Arī man Viktors Vilkaušs joprojām nav samaksājis par darbu SIA Nexum vairāk kā 2 tūkstošus. Man zināmi vēl vismaz četri šoferi, kuriem arī ir parādā un baro ar saldiem solījumiem. Ja paceļ telefonu... Nu jau nodokļu parāds VIDam 16390...
Mūsu algas pārpumpēja uz savu nākamo SIA Mazie Leimaņi. Nu arī tur ir parādi VIDam un Jēkabpils domei par zemes nomu..
Ļoti skaļš cīnītājs par taisnību, varakļāniešiem vareni paveicies ar deputātu!

mans epasts: [slēpt]@inbox.lv

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes