LV RU
www.sudzibas.lv Next Employment Sola bet nepilda solijumus

Sia Next Employment - Sola bet nepilda solijumus

Esiet uzmanīgi un neuzticaties sia next employment!!! Un rūpīgi izlasiet viņu sastādīto līgumu par darba iespējām ārzemēs. Apsola ātri iekārtot darbā, paņem 180eiro bet atliek izbraukšanu no dienas uz dienu maina darba vietu piedāvājumus bet reāli nekur neaizbrauc un iemaksāto naudu arī neatdod ja vēlas ar viņiem pārtraukt sadarbību.

Komentāri (9)

A Agu 04.11.2016

es arī uzrakstīju iesniegumu, lai atgriez samaksāto naudu jo pārak ilgi jau gaidu darbu.
padoms- jāieraksta visas sarunas, iespējams noderēs.

A Agu 04.11.2016

Jā, jā līgumā rakstīts, ka par brīvu. CV sagatavašana un tulkošana (viņu laiks un darbs, pat šaubos, ka tas ir izdarīts) ir par maksu tipa 180 EUR.

A Agu 04.11.2016

Ieteiktu rīkoties sekojoši.
Es tik līdz sajutu, ka ar šo kantori kkas nav riktīgi. Gāju uz NVA, tur lika sazināties ar NVA juristiem vai EURES konsultantiem. Es to izdarīju, ļoti izpalīdzīga konsultante bija Agija http://www.nva.gov.lv/eures/index.php?cid=1&mid=26 viņa teica man rakstīt iesniegumu uz to firmu ierakstītā vēstulē un pieprasīt naudas atgriešanu ( jo jau 5 nedēļās gaidu darbu, solīto 3 nedēļu laikā, obligāti arī ieraksties visas sarunas ar šīs firmas pārstāvjiem) Un ja viņi atsakās atdot naudu, tad man visi līgumu, sarakstes jānes uz NVA Kr. Valdemara ielā Rīgā, un viņi darīs visu iespējamo, lai es atgūtu naudu. Jo viņiem nav tiesību man neatdot naudu.

F FIRESTORM 666 04.11.2016

Vajadzēs atkal ziņot par Sia NEXT EMPLOYMENT TV raidijumiem 4studija vai bez tabu.Viņi tās lietas atkal iekustinās un vismaz visai Latvijai atkal būs iespēja redzēt kas tur notiek

F FIRESTORM 666 04.11.2016

Agu, mums arī ir daži ieraksti ko telefoniski un NEXT EMPLOYMENT birojā teica un solīja blondīne par darbā iekārtošanu

L Lucija25877777 04.11.2016

Это просто противно, дорогие BESTWORK/KITESCHOOL как Вы реагируете на жалобы длугих клиентов! Делаете вид, что не знаете их, а стрелки переводите на другие компании как Next и так далее. Я лично знаю 3 людей, что Вы кинули и на Ваш е-майл могу написать их имена! Ваше вранье уже всем противно, эти люди, кстати, будут подавать на Вас в суд, у них есть все договора и все доказательства! В договоре написано, что они едут работать на M&B partner в Германию, а в итоге приехали на совсем другое предприятие! Люди стали звонить в M&B partner и там им ответили, что это не первый раз, когда BESTWORK/KITESCHOOL подделывает документы. Так что долго Вы на своем вранье не прокатите, люди, которых тоже кинула эта шаражкина контора, пишите мне на е-майл! Чем больше будет нас, тем быстрее их закроют!

L Lucija25877777 04.11.2016

SIA NEXT EMPLOYMENT/BESTWORK/KITESCHOOL

A Agu 04.11.2016

Obligāti NVA nosūti sūdzību, jo viņi atbild par firmas licencēšanu.
Protams, ziniet, kā vislabāk būs, ieinteresēts būs Degpunkts. Jo pirms gada bija sižets par apkrāpto Jāni, tie paši cilvēki, bet iepriekšējā firma SIA Jobcentrs. - http://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/video-virietis-lai-atgutu-naudu-no-darba-iekartosanas-kantora-ir-spiests-ielauzties-ar-varu/

F FIRESTORM 666 04.11.2016

Nezinu vai Bestwork Un KITESCHOOL KRAPJAS, jo šobrīd man nav tādas pieredzes. Varu teikt tikai to, ka viņi vismaz nereklamē daudz nereālu darbavietu nemaina vienu darbavietas piedāvājumu uz citu.Nestiepj garumā izbraukšanas laiku ar melīgiem solījumiem 6mēnešu garumā.Un ja kādi apkraptie klienti sūdzēsies, tad vienīgi, par Sia NEXT EMPLOYMENT. JO APKRĀPTO skaits,kur spiesti ciest no šīs krāpnieku firmas kaitnieciskās darbibas, tikai pieaug.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes