Next Employment - Krāpšana!

Neiekārtojieties darba, caur darbā iekārtošanas firmu Next Employtment! Tiek prasita nauda par darbā iekārtošanu! Lv pilsonim 25 eur, nepilsinim 180 eur! Mūsu gadījuma darbs tika piedāvāts Nīderlande! Action firmā! Puisis aizbrauca! Tika piešķirts miteklis, ritenis! Noformēts līgums, pēc dažam dienam calis uzsāka darba gaitas! Solīta alga mēnesi pēc nostrādātajam stundam un tt sastādīja apmēram 1800 eur! Rezultāta! Katras nedeļas beigas tika atmesti 100 eur! Maksājuma merki norādot "'avanss''! Ari mēnesa beigas tika ieskaitīti 100 eur ''avanss''! + 78.30 tas nebija skaidrs par ko!: d vnk ņirgāšanās! Kopa par mēnesi tika nopelnīti 478.30 eur! Algu konta skaita eiro job! Eiro job! Viena un ta pati apčakarēju firma! Kad aizbraucām uz next biroju Elizabetes iela, sastapu darba iekārtotāju blondīne - acis rakstīts! Uzprasies uz darbu es tevi tulit apčakarēšu: d reāli gribējas iespļaut viņai sējā! Ši blondīne labi zin un ir informēta, ka cilvēki tiek čakarēti, bet acīs skatās un stāsta kāda tur paradīze!: d 500 cilvēki no lv strādājot minētajā uzņēmumā un neviens neesot apčakarēts mēs esot pirmie: d protams ka mana vizīte ar blondīni no biroja deva kādu labumu - ši uzreiz sazvanijas ar euro job lai atmet kapeikas, lai tak puisis var nopirkt biļeti uz majam! Cilveeekii neuzķerieties! Lv var 500 eur nopelnīt! Tieši tik pat cik caur šo apčakarētāju kantorīti!

proverka777 08.05.2017

kur pieradījumi?
izraksta kopiju no bankas studijā!

L lētaisdarbaspēks 09.05.2017

Next Employntment

proverka777 09.05.2017

oho... vot cits jautajums... varat droi rakstt sudzbu NVA un pievienot tiesi so izdruku..
respect

L lētaisdarbaspēks 09.05.2017

Tā arī izdariju ! Ceru ,ka būs kādi rezūltāti ! Nau godigi ,ka šadi tiek apkrāpti cilvēki !

proverka777 10.05.2017

NVA var tikai atņemt licenci viņiem. Bet viņi savukārt parregistret uzņemumu, saņemt jaunu licenci bez jebkādam problemam un turpinat savu darbibu :)