LV RU

Sia Next Employment - Krāpśana

Nesaprotu kāpēc tādam firmam, kuram reiz atņemta licence par cilvēku apkrāpšanu. Ļauj no jauna piereģistrēties ar citu nosaukumu un turpināt savu noziedzīgo darbību. Un mums apkrāptajiem, lai par to pastāstītu un brīdinātu citus, vajadzētu slēpties zem izdomātiem vārdiem. Bet īstiem krāpniekiem ļauj strādāt

Komentāri (10)

Latviešu tautas 05.11.2016

Ну так это обычная практика еврейских фирм в Латвии...

A Agu 05.11.2016

tā ir LATVIJA!!!!!

Rakstniek, 666, izslēdz CapsLock!

F FIRESTORM 666 05.11.2016

Ko vēlējies man pavēstīt???

č Čupakabra 06.11.2016

Tiesiska pamata atteikt reģistrāciju šādām firmām nav. Diemžēl. Tāpēc padoms : ja nu akurāt gribas izmantot kādu no Latvijas darbiekārtošanas firmām, tad vajadzētu vismaz iet uz tādām, kam licences ir vairākus gadus. Bet nu, tur arī - kā paveiksies.

A Agu 06.11.2016

Kāpēc es gāju uz šo firmu? Tāpēc, ka viņi VIENĪGIE piedāvāja VALSTI,kuru man vajag!! Tāds muļķīgs naivums vnk. Mana kļūda, ka padziļinātāk neizpētīju - bet nebija arī ko pētīt - firmai atsauksmes vispar nekadas nebija. Bet tādu muļķīšu, kā es ir ļoti daudz!

F FIRESTORM 666 06.11.2016

Mums bija līdzīga situācija. Aģentūrā uzdevam jautājumu kāpēc par jums nav nekādu atsauksmju ne labu ne sliktu. Viņu atbilde -vēl jo labāk. Atsauksmju nevarēja būt, jo tikai mēnesi atpakaļ bija atņemta licence. Aģentūra piereģistrejas ar citu nosaukumu. Mainija adresi.Un turpināja savu krapniecisko darbību. Atsauksmes

paradas tikai tagad,jo ar katru dienu atsaucas, tagad apkrāptie.

F FIRESTORM 666 06.11.2016

Vēlos braukt uz Spāniju mandarīnu novākšanu. Varbūt kādam ir pieredze par darbiem spānijā sadzīvi un tamlīdzīgi.

Latviešu tautas 06.11.2016

А может законодательно запретить предварительную оплату услуг фирмам, занимающимся трудоустройством? Особенно за пределы Латвии! Разрешить ТОЛЬКО послеоплату с получению заработной платы работником, причём оплату определить не более 5% от ЧИСТОЙ заработной платы (полученной на руки) в месяц!

Q Quaatro33 28.12.2016

Netikai šie ir sašmucējušies bet arī Westflex

http://www.sudzibas.lv/westflex/westflex-krapsana-c321907

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes