NEXT SIA Employment - Krāpšana

Nebrauciet caur next employment darba aģentūru, viņu galvenais mērķis saņemt 180-200eur jūsu naudiņu par pakalpojumu, kas netiek pilnvērtīgi pildīts,
sasola algu 1500-2500eur mēnesi, dzīvesvietu bez maksas utt.
Tie visi ir meli.
Viņu mērķis ir izkrāpt naudu šeit latvijā, viņiem neinteresē pēc tam kas ar jums notiek, anglija, vācija, holande.
Viņi sola darbu labu, algu labu, taču gala viss ir pretēji. (krievu afēristi)
piemēram tagad viņi loti daudz celtniecības vakances piedāvā, vācija-setu un zogu uzstādīšana, celtnieks, mūrnieks sasola algu loti lielu, lai jūs tikai aizbrauktu, taču gala jūs saņemsiet 50eur avansu un viss, pēc mēnesi kad bus jāsaņem pirmā alga jūs to nesaņemsiet, jo atlaidis, bez pamata, tā ir shēma, mēnesi muļķīši nostrādā, pēc tam brauc jauni strādāt.
Šai firmai vajadzētu uzlikt naudas sodu, un slēgt viņu uz visiem laikiem un tas vadītāju aleksandrinu cietuma iemest.
Šī krāpnieku firma 7-9reizes nosaukumu ir mainījusi,
es personīgi iekritu kad bija alpha personal, jobcenter, next employment.

A Agu 31.10.2016

es oktobra sakuma nosledzu ligumu. Solija 2-3 nedelju laika darbu. Pagajis jau menesis, zvanu, vini saka- vel mazliet pagaidit. Sodien sazvaniju no NVA konsultanti; vina saka - ja, sievietei jau ir 4 firmas bijusas, daudz apkraptu klientu, bet neko likumiski pieradit nevar.

A Andrjuhs 01.11.2016

Vini medz 2-3 menesus vilcinat,attaisnojas kad darba devejs gala ir aizbraucis atvalinajuma,vai ari peksni vairak tur nevajag darbinieki un tad piedava citu vakanci daudz sliktaku.
Bet uzmanies,kad beidzas liguma termins,(savstarpejs ligums,ko parakstijat vinu agantura)tad vairak naudu atpakal nedabusi,ko samaksaji.vini pateiks kad tev piedavaja vakances,bet tu visu atteici.kautgan vini tevi neuzmekleja un neko nepiedavaja.NAUDU ATPAKAL NEREDZESI.

A Agu 01.11.2016

Viņiem agrāk, cik noprotu pēc Degpunkta video materiāla par apkrāpto Jāni, līguma termiņš bija 2 mēneši, tagad kā Next Employment firmai līgums ir 6 mēneši. Jā, patreiz nekādu ziņu nedot, liek tikai uzgaidīt.

S sandra 05.12.2016

solīt jau sola,bet realitāte ir pavisam citāda.man normāls darbs un alga bija tikai mēnesi.Tālāk jau sākās problēmas.Vai nu iedod tādu darbu,kuru pat zirgs nevar izpildīt,vai nu piedāvā sēdēt mājās ,t.i.viesnīcā,kur par nedēļu jāmaksā 79eur.Zvanīt uz Rīgu Next Employment negribās,jo aizsūtīs uz vel lielāku elli.Un te vēl jo projām brauc iekšā busiņi ar Latvijas cilvēkiem,kaut arī jau ilgstosi šeit esošie sēž bez darba.Viņiem Rīgā pie d...sas!!!!!!

P pipi 05.12.2016

brauciet uz Gērnsiju. https://www.gov.gg/jobcentrevacancies