NEX.LV Janeks Eglītis - Krāpsāsnas

Tātad, es NEX.LV biju konstruējis CS serveri, protams ne pa velti, tas protams bija patērēts laiks, man kā atlīdzību nevis samaksāja bet iedeva Admin grupu, es arī viņiem salaboju forumu, bet sanāca tā, kad mani izmeta, aiztāja, utt. Prasu lai apmaksā par CS servera viedošanu un foruma apvienošanu un konfigurēšanu, tas pasūta mani tālu prom un block skype, tagad es gribu dabūt savu naudu.
Ja turpmākājos 3 dienu laikā jeb līdz 31. septembrī es no Janeksa Eglīša nedabūšu naudu, es gribu lai šo lapu supendo kopā ar serveriem. Tas ir viss.

G Gatoc 27.09.2013

Varbut tu arī varētu parādīt kādu screen, kurā tu pieprasi no šī cilvēka samaksu par savu darbu ? Jo mes katrs varam teikt ka kāds mums ir parādā naudu bet pierādīt nebūs grūti ja jau esat runājuši ka maksās un esi to izdarījis.

G Gatoc 27.09.2013

S sansss40 27.09.2013

A screeni nav vajadzīgi, par padarīto man arī jādabūj apmaksu, bez maksas tev neko netaisīs, dzīve nav viegla.