Neuzticami biznesa partneri - Krāpšana

Lūdzu atsaukties visus kam bija un ir problēmas ar personu (SIA nerakstu jo tie ir vairāki un nepārtraukti mainās). Šis cilvēks ir krāpnieks ar stāžu, visizplatītākais krāpšanas veids: Iekļaujas uzticībā, veicot pirmus darījumus un pēc tam vai nu saņem avansu bet preci nepiegādā, vai nu saņem preci un nemaksā. Sākam ierosināt pret viņu krimināllietu. Lūdzu visus rakstīt:

G

K Kaspars99 12.06.2022
Neizmaksa algu

Menesi nostradaju SIA LEXA ID un pec menesa nostradata nesanemu algu par nostradato, sudzoties prieksniekiem un jautajot uz telefona zvaniem netiek atbildets un ja tiek tad atrunas, ka alga tieksot ieskaitita bet ta ari netiek.

N Neapmierinaatais_5 17.06.2022
Negodīgs cilvēks - Esiet uzmanīgi!

Pārdeva man konkrētu lietu sakot ka viss ir ļoti labi, beigās tie izrādijās meli. Pēc pardošanas uzreiz vairs necelā telefonu. It kā krāpniecība nebija lielos apmēros, taču ļoti cilvēcīgi nepatīkama pieredze.