www.sudzibas.lv Netaisnība!!! Ātuma ierobežojums - nogalina vai izglābj?

Netaisnība!!! - Ātuma ierobežojums - nogalina vai izglābj?

Labdien, cienījamie taisnības aizstāvji!
Gribu jūs iepazīstināt ar netaisnību Liepājas rajona, Otaņķu pagasta notikumu 1999. gadā kad bojā gāja bēdīgi slavenais Antūns Lāpstaskāts, pārsniedzot atļauto ātrumu par 5 km/h.Un vēl joprojām problēma netiek risināta. Notikuma vietā pēc traģiskās nelaimes ierados arī es Antūna brālēns Sergejs Grābeklis, kā radiniekam man bija sāpīgi redzēt notikušo. Antūns pēc viņa dabas bija mierīgs, nosvērts puika, ļoti izpalīdzīgs, talantīgs un gudrs jaunietis. Zēns nesen bija pabeidzis vidusskolu un vēlējās turpināt mācības augstskolā.
Bet kādu dienu viņam nācās pieredzēt situāciju, kurā viņam nebija izvēles un iespējas izdzīvot. Šajā 1999. gada 35. februāra sestdienā, kura bija saulaina un patīkami silta notika šis pēc viņa vecāsmātēs teiktā 9:00 Antūns tikko pamodies no miega, esot devies pabrokastot. Brokastīs bija tostermaizes ar kečupu. Pēc stundas Antūns sakopās un gāja uz savu vieglo automašīnu - Mersedes-Benz 600, lai aizbrauktu uz pastu pakaļ sporta kurpēm.Veiksmīgi ticis līdz pastam, jaunietis ieguvis jaunās sporta kurpes, devās atpakaļ uz mājām. Nonācis mājās, Antūns nolēma uzmērīt šīs kurpes. Vecmāmiņa apgalvo, ka puika esot jokojis par kurpēm, ka tām ir uzrāvies kā "bembim". Tad Antūns devās uz savu istabu, lai turpinātu lasīt grāmatu. puisis bija tā aizrāvies lasot grāmatu, ka nepamanīja, kā laiks aiziet. Puisis ignorēja savas dabiskās vajadzības līdz notika neizbēgamais, taču viņš bija aizmirsis novilkt sporta kurpes. Un caur 6 istabām izskrienot ar ātrumu 205 km/h. 45 gadu jaunais Antūns Lāpstaskāts burtiski izšķīda pret slēgtajām tualetes durvīm. Aiz kurām jau 10 h kārtoja savas dabiskās vajadzības vectēvs. Ierodoties policijai notikuma vietā Antūns jau sen bija aizgājis.
Policija konstatēja, ka Antūns pats bija vainīgs, pārsniedzot atļauto ātrumu par 5 km/h, pēcviņu profesionālās iekārtas(alkometra) mērījumiem.
Cilvēciski rīkojoties valstij jau sen vajadzēja ierīkot mūsu mājā otru sauso tauleti un atteikt kredīt prasības par Mesedesu. Tas netiek risināts jau 12 gadus, kopš negadījuma. Šajā vietā ir notikuši vēl citi negadījumi, gandrīz tikpat smagi kā Antūna gadījumā. Piemēram mans vectēvs Plaukonis salauza abas rokas un žokli, lienot pa durvju spraugu, lai nokārtotu darīšanas. Paldies dievam, mediķi viņa dzīvību izglāba, un viņš paspēja. Tāpēc, cilvēki, atbalstiet zelta tauletes plānu Grābekļu gimenei un izglābiet dzīvības!!!

V Vīra draugs 15.02.2012

Kas tas par sūdu? Tu esi slims? Un februārī nav 35 datums!

Sergejs.Grābeklis 15.02.2012

1999 gadā bija 35. februāris, tieši aiz 29 februāra. Tikai neviens par to nerunāja!

Sergejs.Grābeklis 15.02.2012

Jā es esmu slims tā kā visi citi, kas ārstējās šeit lasot un rakstot savas sūdzības!