Neste un Narvessen - stāvvieta

Neste Kauguros ir kolosāla vieta, it kā benzīntanks un veikals, bet automašīnu nekur nedrīkst novietot izņemot tikai sūkni, lai uzpildītos. Vietas ļoti daudz, ne ofisu ne veikalu, lai ļaunprātīgi izmantotu pieejamo asfaltēto laukumu apkārt degvielas sūkņiem un Narvessen, bet vienā malā aizlieguma zīme ka uz katru pusi 40m nedrīkst stāvēt, faktiski pa visu vienu malu un otrā pusē tikai ar Neste darbinieku atļaujām. Pa vidu faktiski ar nedrīkst, jo tas ir piebraucamais ceļš. + protams visam pašvaldības policija gardi smīnot bārdā drukā tik lapiņas pa 30ls piebilstot, ka patiešām benzīntankā nav nevienas vietas, kur apstāties, ja gribi ieiet Narvessenā un droši ņemiet šo lapiņu brauciet uz Dubultiem rakstiet iesniegumu un ļoti iespējams Jums šo sodu anulēs.
Vai tā ir kaut kāda jauna klientu piesaiste Narvessen un Neste, vai sadarbība ar pašvaldības policiju tā teikt lāpīsim budžeta robu šādā veidā.

P.S. Bildē kreisajā pusē zīme stāvēt aizliegts 40m uz katru pusi un labajā pusē tikai ar Neste darbinieku atļaujām.

B

I Imants 03.09.2011

Ir vieta parkošanai pie riepu sūkņa...