Nērings SIA - Krāpšana

Bija tā, ka autiņam nācās mainīt turbīnu. Piezvanīju Nēringam, noskaidroju detaļas pieejamību & aizbraucu uz Rīgas veikalu samainīt beigto pret atjaunoto. Pirms tam telefoniski noskaidroju cenu (350Eur), kas man apmierināja. Pirmais pārsteigums bija kad ierados - no manis prasīja 350+pvn. Uz manu iebildumu, ka telefoniski vienojāmies par konkrētu ciparu, un ne par to, ka mani neviens nebrīdināja ka pvn nav cenā, man sasprauda batonus ausīs, ka viņi tā strādā. Līdzi man bija tikai 350, un veikala darbinieks piedāvāja nokārtot darījumu bez čeka. Uz ko es piekritu, jo detaļu vajadzēja tieši tajā brīdī un negribējās braukt otreiz. Samaksāju, iedeva man garantiju uz 6 mēn, un priecīgs devos uz servisu mainīt turbīnu. Pirmais mēnesis pagāja bez problēmam, un tad sākās - ik pa laikam turbīna slēdzās avārijas režīmā, autiņš palika mazjaudīgs, viss slikti. Galīgi nevarēju iedomāties, ka pēc 1 mēneša lietošanas, turbīna var nojukt. Braucu uz servisiem un meklēju vainu citur - degvielas sūknī, turbīnas devējā, EGR, sprauslās, utt. Vainu protams neviens nevar atrast, bet visi saka, ka spiediens turbīnā par lielu. Ir pagājuši 6 mēneši braukājot pa dažādiem servisiem, līdz izdomāju, ka vajag apciemot Nēringu. Protams pats vainīgs, garantijas laiks uz detaļu beidzies, bet Nēringa cilvēki apsola pārbaudīt turbīnu. Zvans pēc dažām dienām - nē, turbīnas vaina tā nav, bet vajadzētu pārbaudīt kompresiju - jāārda visa priekša nost, utt. Tajā brīdī nevarēju atļauties palikt bez autiņa, tāpēc atteicos. Pāris nedēļas vēlāk aizbraucu uz citu servisu izmērīt kompresiju. Vārds pa vārdam, izstāstu visu garo stāstu par turbīnu un to, ka atjaunota Nēringā. Džeki sāk smīnēt un stāsta, ka Nēringā toč neko nevajag restaurēt - krāpnieku kantoris. Servisa džeki piedāvā tomēr pirms kompresijas mērīšanas apskatīties turbīnu, un tur protams atklājas zili brīnumi - lētas ķīnas iekšas, ass saliekusies, viss izjucis, un tas viss tikai pusgada laikā. Spriediet paši!

S Serviss 23.01.2020

Pie viņa ir ņemti trīs dīzeļa augstspiediena sūkņi.
Pirmajam sūknim tecēja pa asi degviela, otrajam nav iespējams uzlikt aizdedzi un trešais liek mašīnai raustīties, kad uzdod gāzi. Viņi noveļ vainu uz tavējiem pieredzējušajiem meistariem. Un ja aizbrauc pie Nēringa labot, tad pašiem nekas nesanāk un galu galā liek atpakaļ veco sūkni.

D Darbam Slava 23.09.2021

Blēži,.! labi, ka palasiju sūdzības.lv pirms pieņemt lēmumu pie viņiem iegādāties uz apmaiņu augstspiediena sūkni. telefoniski man paskaidroja, ka viņu restaurētais sūknis maksāšot 570-650 eiro, bet uz vietas neesot, garantija 6.mēn..! nopirku jaunu 420 eiro ar pilnu garantiju.
uz neredzēšanos dārgie! Līdzīgs blēžu kantoris bija Rolis čierī 90.tajos gados! vai kas ir mainijies šodien?