neretas iela 1 - nemaksa

Nekad, neviens no celtniecibas uznemumiem neveiciet buvdarbus Jelgava neretas iela 1, sakuma tur par pirmo nedelju samaksa, BET!!! Pectam tik saka ka ir kkadas problemas ar igaunijas pirceiem!!Uznjemuma vaditaja vards ir Uldis un (cik noprotu saimniecibas vaditajs) vards ir Sandris.
Gala rezultats: Uznemuns paliek bez pelnjas un stradnieki paliek bez algas!
Esat uzmanigi ar so firmu, tur razo betonu blokus un REALI PIEKAS CILVEKUS!!!

L labvelis11 19.12.2012

Tas Uldis ir Uldis Krūklītis un viņš tur visu vada.Kaut gan itkā viņam neviens uzņēmums tur nepieder, bet visi uzņēmumi, kas tur ir sareģistrēti uz citiem vārdiem, lai problēmu gadījumā viņam nekas nebūtu un ciestu visi citi.
Tagad tur ražo visādus izstrādājumus no betona un metāla, bet neiesaku tur nevienam neko pasūtīt un vispār saistīties, jo tur nekas neatbilst nekādiem standartiem visi sertifikāti ir nopirkti un kvalitātes vispār nav, kā arī termiņos viņi arī nespēj iekļauties.Tagad to uzņēmumu sauc Jelgavas Betcom.Sākumā viņi piedāvā uzņēmējiem labas cenas, bet pēc tam netiek ar neko galā, ne ar termiņiem ne ar kvalitāti.Un dzirdēju, ka pašiem strādniekiem algas arī nemaksā, jo puse no visiem strādniekiem ir nelegāli.
Nevienam neiesaku saistīties ne ar Uldi Krūklīti, ne ar Jelgavas Betcom, jo tur, ja sākās problēmas, kas noteikti tur būs, tad ir visi citi vainīgi tikai ne viņi.
TUR TIEŠĀM REĀLI PIEKĀŠ GAN UZŅĒMĒJUS, GAN STRĀDNIEKUS!!!