Neprofesionalitāte - Vakcīna

Zvanīju (ārpus darva laika) , lai saņemtu konsultāciju par to kā rīkoties covid-19 vakcīnas sakarā (jāievada 2. Deva rītdien) , vakcinācijas birojs piedāvāja saņemt citu poti. Blakusparādības Ilga 12 dienas un bija ļoti smagas, tādēļ tika pieņemts šāds lēmums, bet to nav iespējams veikt bez ģimenēs ārsta norādījumiem. Ir saprotams cilvēku brīvais laiks un to, ka visiem vajag atpūsties, taču uzskatu, ka, ja cilvēks ir lēmis kļūt par mediķi viņam ir jānes atbildība par saviem pacientiem. Prieks par to, cik ļoti mūsu pašu mediķiem ir vienalga par cilvēkiem, kuriem ir ne panesamībā iespējamā pret kādam no sastāvdaļām un to kā tiek izvērtētas "dzīves" prioritātes.

B

I ilrgjefiho 18.05.2021

Cik dumjam jābūt, lai špricēt sev eksperementālu poti pret vīrusu no kura izdzīvo 99,5% pat bez ārstēšanas, un vēl sūdzēties par blaknēm. Priecājieties, ka vēl dzīva esiet. Tūkstošiem cilvēku pasaulē jau ir nomiruši pēc šīm vakcīnām

Joe Rogans👽 18.05.2021

Es tavā vietā pēc 2 vakcīnas neskrietu. Paliec labāk mājās, 12 dienas mācīties nav to vērts un atbildību nekādu no mediķiem nesagaidīsi.