Nepieklājīgas pārdevējas - Nav elementāras cieņas

Man ir nepatīkami, ka ieejot kādā bodē, veikalā, es vienmēr pasaku (Labdien, Paldies), bet lielākoties no pārdevējām to nevar dzirdēt. Tas ir nepatīkami, ka ir šādi cilvēki, kuri strādā veikalā, kuriem ir jāizturās ar cieņu pret klientu, jāsasveicinās, to nedara un sēž ar iedomīgu seju.
Nedomāju ka tādiem cilvēkiem kuri nezin elementāru pieklājību vispār ir jāstrādā amatā kurā ir jākomunicē ar cilvēkiem. Protams nevar jau daudz gribēt, jo daudzas pārdevējas ir ar zemu intelektu, bez izglītības.
Ir protams pārdevējas, kas ir laipnas un vienmēr sasveicinās, ir pieklājīgas un protams par to prieks.
Vēl liela problēma ir valoda. Visos veikalos ir vienmēr jāsasveicinās ar valsts valodu, latviešu valodā, bet nevis ''Dobrij ģenj, sposiba''. Tas ir vistrakāk, ka Latvijā daudzi pārdevēji sāk runāt krievu valodā, nevis valsts valodā. Kā gan tādi tie tādā darbā?
Ne cieņas, ne pieklājības un ja klients ir laipns, bet pārdevējs nekāds, tad kāda cieņa un kāds prieks cilvēkam no šādas attieksmes?
Dari labu un tev neko! Muļķa cilvēki!

L LelleBezMatiem 22.03.2011

šausmīgi gribējās pasūdzēties, bet īsti nebija par ko??

T ToAlvīne 22.03.2011

Pats galvenais, ka tevi ieraugot viņas neklanās līdz zemei!Manuprāt, lai tās pārdevējas runā kaut ķīniešu mēlēi, ka tik apkalpo.

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Mņā, tiešām, Alvīnei sagribējās pievērst sev uzmanību! Laikam grūtības ar sevi! Sagribējās: Labdien, labdien, labdien, labdien, labdien, paldies, paldies, paldies, paldies... da ej takš Tu dirst!

S Sesks 23.03.2011

Sasveicinies ar valsts valodu - "Labdien, valsts valoda!"
Alvīne, tu esi stulbene...

č Čoms 23.03.2011

Rīgā jau ir ļoti maz palicis to, ar kuriem varētu sasveicināties valsts valodā.Lai turpmāk pardevējas šādus eksemplārus laikus pamanītu, ieteiktu kaklā pakārt labi lielu tāfeli ar uzrakstu:Lūdzu sveicināt un apkalpot tikai valsts valodā.Tas novērstu visus pērpratumus.

G Guntars 25.03.2011

Vai kāds vispār pārbauda, kas te tiek rakstīts?

č Čoms 25.03.2011

Guntar, aizbrauc uz Tvaika ielu, tur pārbaudīs tavas smadzenes.