Nepatīkama sieviete, kas veikalā uzbrūk citiem apmeklētājiem - Rupja attieksme, apvainojumi, pazemojumi

Iesaku visiem uzmanīties, varbūt kāds atpazīst šo rupjo sievieti, kas apvaino citus stockmann veikala un droši vien citu veikalu apmeklētājus, ka ja viņi nevar nopirkt cimdus, tad nav ko nākt uz veikalu, kā arī ja cilvēki nevelk rokās cimdus, tad esot palīgskolas izglītība. Sieviete prasta un rupja. Policijā ir uzrakstīts iesniegums par goda un cienas aizskaršanu. Varbūt kāds atpazīst šito pretīgo sievieti? Ja jā lūdzu rakstiet kā viņu sauc. Šausmīgi rupja un nepieklājīga ir viņas uzvedība.

N

J Jurijs 17.01.2022

Spriežot pēc tā, kā ir rakstīts, tad pats/pati īpaši neatpaliekat no palīgskolas klienta.

N Nakt 17.01.2022

man liekas Jurij piever muti labak

J Jurijs 17.01.2022

Uķi puķi :*

Good Intentions 17.01.2022

Tiešām nav ko vazāties bez naudas vietā kur vajadzīga nauda.

N Nakt 17.01.2022

man ir līdzekļi par ko iepirkties, neskaiti cita naudu, laikam tikpat negudrs ka sita pretiga sieviete

G Gulbenietis 17.01.2022

Nu, pagaidi. Tas, ka esam vnk cilvēki un katrs savādāk domas izsakām, nenozīmē, ka veikalā no kāda cita var ciest pazemojumus. Pats tu īsti arī nedrīksti neko darīt pretī. Tikai izsaukt policiju. Jo šitie traču cēlāji pusinvalīdi mīl zajavas rakstīt..

Good Intentions 17.01.2022

Ja nopietni, tad sūdzība arī uzrakstīta greizi un prasti. Ja iesniegums uzrakstīts tādā pašā manierē, tad nebrīnītos, ka atrastos miskastes grozā. Jebkurā gadījumā varējāt ielikt selfiju ar sevi arī.

N Nakt 17.01.2022

ieliec tu savu selfiju, bet ne labak ne nobiedesi vel cilvekus suds tu tads

N Nakt 17.01.2022

sita pretiga sieviete sanems pec nopelniem un vinas uzvediba bija pretiga, sargs kaut kads izbazenis neko nevareja vinai pateikt. ja ta ir apsardze no comments tika i QR kodinus var noskanet ...

E eksperts1 17.01.2022

Cerams, ka ies iegums guļ atkritumos. Pareizrakstība zem katras kritikas - tāpat nekas tajā iesniegumā nebūtu saprotams.

Good Intentions 17.01.2022

Izskatās, ka problēma ir ne tikai sievietē, bet arī tevī pēc komentāriem spriežot.