R Rita 03.01.2006

Mani loti apmierinaja NEOSHOP darbs, strada atri, operatiivi, cenas labas un veel par briivu paliidzeeja uznest uz 5. stavu veljasmashiinu. Esmu apmierinaata!

R Rita 03.01.2006

Citos internetveikalos tev butu jagaida daudz ilgak! Esmu par to parliecinata! :epavilam. Man ieteica griesties NEOSHOP draugi un neesmu vilusies!!

I Ingus 29.08.2007

Daze ocenn harosij serviss. Esli sravnit servis c drugimi internetmagazinami, to tut ludi kak ludi a ne vampiri!!!

A Alice 06.09.2007

Servis to normaljnij, no material po tovaru dali dlja drugoj modeli, a naklejki na ciferblat s programmami bil na vsevozmozhnih jazikah tipa finskogo i t.d. edinstvennij ponjatnij bil nemeckij:(ni ENG/RU/LV nebilo v pomine. tak sto mogut bitj toljko neboljshie neudobstva so slovorjami i perevodom instrukcii.

P POKUPATEL 23.09.2007

Poproboval kupit v etom magazine stir.mash. obeshali privesti s 18-19. privezli 21.30. I yesho dokumenti v temnate nado bilo sapolnyat. Gavno ne magazin, k nim bolshe obrashatsa ne budu. Mnogo im deneg hotel ostavit.

U Uģis riktigais 23.04.2009

Nu, es tur gribēju piepūšamo sievieti pirkt, bet uz manu jautājumu neviens neatbildēja.Kādas 3x rakstiju ik pēc laika.Paši saprotiet - kaķi maisā pirkt nevar.Mani toreiz interesēja, vai tajai lellei ir mati, vai arī pliks pauris?