Nemokies, piezvani Marekam - Krāpšana

Reti kad sūdzos, bet šis nu ir bezkaunības kalngals :( 1.5h kavēšana, 40 minūtēs 2 plaukti no centra uz Pļavnieku (ieskaitot nešanu un iekraušanu) un beigās tiek paziņots, ka minimums ir 2h = 50 EUR!!! Neviena vārda iepriekš pie pakalpojuma pasūtīšanas vai uzsākšanas, pats Mareks nav sazvanāms. "Škrobe" vēl lielāka, jo plaukti ta iegādāti un nogādāti skolai ....

Pārbaudīju Facebook lapu un interneta sludinājumus - NEKUR nav minēts par minimumu 2h!!!

O Olololol 08.06.2016

Kada firma ta or?

J JolantaBr 09.09.2016

"Nemokies, piezvani Marekam" - sevi pozicionē gan ss.lv, gan Facebook

J JolantaBr 09.09.2016

Nemokies, piezvani Marekam - tā viņi arī sevi pozicionē ss.lv un Facebook!

L Laila123 02.01.2019

Nemokies, piezvani Marekam
Tas bija lielākās mocības. Pieteicu nedēļu iepriekš, laicīgi. Bija jāpārvācās no Bauskas ielas uz Daugavgrīvu, divistabu dzīvoklis, mantas un mēbeles. Vēl dienu iepriekš atkal uzzvaniju, vai viss paliek spēkā. Teica,ka 11tos būs, sestdienā. Vienpadsmitos gaidu, nav. Zvana, ka dažas stundas kavēs. Atkal gaidu, nav. Zvanu, saka, ka ap 17tiem būs. Man nākošajā dienā jānodod dzīvoklis. Tad atkal zvanu, saka, ka tomēr pēc 19tiem būs. Sēžu un gaidu. Es viena ar četrgadīgu bērnu uz rokām, pārgurušu. Tad zvanu atkal, kad būs... fonā tusiņš, bērni čivina, atbild... ai, nu nezini, varbūt pēc 23iem varēs! Kā es ar četrgadnieku uz rokām varu veikt divistabu dzīvokļa pārvākšanos nakts vidū? Viņie vienkārši vilka līdz brīdim, kamēr pati atteikšu. Protams, tas viss bija par vēlu. 12 stundas nogaidīju. Protams visa nakts pagāja stresā steidzami meklējot kādu,kas varēs palīdzēt. Beigās ar privāto auto nākošajā dienā par sekciju vedu. Jo neviens pārvadātājs uz sitiena nevarēja. Tas bija murgs un NENORMĀLS nervu stresa.Tagad, kad redzu to busu uz ielas, man tā vien gribas, pieiet un lai paši acīs paskatās. Slava ies pa priekšu. Un karma arī panāks. P.s. tas bija maija beigās, 2018 un man vajadzēja ilgi par šo "cepties", lai beigās uzrakstītu. Turieties vienkārši pa gabalu, ja negribat sirmus matus.