Nemaksā rēķinus - Krāpšana

Kasparāns Uģis un Gustavs Gotauts ir krāpnieki augtsākās klases. To visu var pierādīt ar rēķiniem un sarakstēm, kur sola un apmāna sadarbības partnerus. Viņu uzņēmums CLM Transport Sia jau ir uz bankrota sliekšņa, jo viss ir pārrakstīts, naudas plūsma novirzīta uz igaunijas kompāniju. Kā arī katrs ir atvēris savu jaunu uzņēmumu ar jaunām iesaistītām sejām, lai turpinātu iesākto, apmānītu transporta uzņēmumumus. Viņu jaunie uzņēmumi : Mossebo Latvija Sia un Zandalo Sia - kā arī igaunijas uzņēmums CLM Transport OU. Nevienam neieteiktu ar viņiem strādāt. Jo, manuprāt, cilvēkiem ir jāatbild par savu rīcību. Latvijā uzņēmēji neko nevar izdarīt, ja kāds viņus apkrāpj.. Kasparāns Uģis un Gustavs Gotauts ir spilgts piemērs, kā uzņēmēji izkrāpj lielas naudas summas un paliek nesodīti..

G

Работяга 08.04.2018

ja, latvijas uznemeju sodien bezpaldzigi, jo katru dienu mekle jaunus stradniekus... it ipasi uznemeji kuri nesasniedza pilngadibu lai varetu tiesaties pret krapniekiem..

I IVas 26.07.2022

2018.gadā strādāju uzņēmumā Mossebo Latvija Sia kā dizainere, kuru vadīja Gustavs Gotauts. Uzņēmumam bija naudas grūtības un uz mani kā darbinieci tika izdarīts emocionāls spiediens. Brīdī, kad ofisam tika atslēgta elektrība un ar kolēģi meklējām iemeslu pie mājas apsaimniekotāja, atklājās, ka nav maksāti rēķini ne par īri ne komunālajiem jau vairākus mēnešus (2-3, precīzi neatceros). Biju šokā, jo pēdējos 2 mēnešos bija ienākuši labi darījumi un nesen bija noslēgts salīdzinoši liels darījums un kliente bija veikusi apmaksu.
Saprotot, ka nauda acīmredzot ir novirzīta citur, nekavējoties lauzu savu darba līgumu uzrakstot atlūgumu uz pašas vēlēšanos un ar to pašu darba dienu pamatojoties uz Darba likuma 100. panta piekto daļu- darba vide bija "toksiska", nemaksāti rēķini un savā ziņā ļoti baidījos, ka visa situācija tiks pavērsta pret mani, lai gan biju ierindas darbinieks. Atceros, ka Gustavs tieši vienreiz citā situācijā klāstija, citēju :"ka algu mierīgi varot izsūtīt uz citu kontu ( kādu no saviem, vai paziņas ) - skaitīsies kā samaksāta, bet darbinieks nesaņems un neko nevarēs pierādīt." Tas lika izdarīt secinājumus arī par šo kavēto rēķinu un klientu pasūtījumu izpildes problēmu risināšanu.
Algu par pēdējo nostrādāto mēnesi un atvaļinājuma pārrēķinu ~700Eur ( jo agas aprēķinus uz rokas ne reizi nesaņēmām) apmērā, protams, vēl jo projām neesmu saņēmusi.
Es vēlāk vērsos darba inspekcijā, kur apstiprināja, ka mana sūdzība ir pamatota un jāvēršās tālāk tiesā. Tajā brīdī biju pilnīgi pārliecināta, ka tiesas lēmums par labu man, diemžēl, kopumā neko nemainīs, jo izvērtējot apstākļus, domāju, ka visi finanšu līdzekļi tāpat jau bija pārvirzīti citur un neko fiziski piedzīt man neizdosies. Mēģinājumi sazināties ar Gustavu bija bez rezultātiem.
Nu jau ir pagājis laiks un lietai pēc likuma nu jau iestājies noilgums, bet, tā kā no viņa puses nav bijis nekāds šīs situācijas risinājuma piedāvājums, iesaku izvērtēt sadarbību ar šo cilvēku/uzņēmēju.

T tosteris 16.09.2023

Ņemot vērā, ka Gustavs tagad reklamējas ar ceļojumiem uz Dubaiju, varbūt tomēr ir vērts tiesāties? :)

E E.d 10.01.2024

Gustavs Gotauts ir augstākā līmeņa krāpnieks izzog naudu, nemaksā rēķinus un darbiniekiem algas, viss notiek neoficiāla formātā un tapēc pēc iespējas uzmet paklpojuma sniedzējus un pasūtītājus, ja situācija to atļauj.
Daudz runā, bet neko nedara, var jums sasolīt un makaronus uz ausīm uzkāst līdz brīdim kamēr sakari pazudīs. Nekādā nedarbojaties ar šo personu
Firma zem kuras viņš slēpjas pagaidām ir Ecomhub LLC