Nemaksā rēķinus - Krāpšana

Kasparāns Uģis un Gustavs Gotauts ir krāpnieki augtsākās klases. To visu var pierādīt ar rēķiniem un sarakstēm, kur sola un apmāna sadarbības partnerus. Viņu uzņēmums CLM Transport Sia jau ir uz bankrota sliekšņa, jo viss ir pārrakstīts, naudas plūsma novirzīta uz igaunijas kompāniju. Kā arī katrs ir atvēris savu jaunu uzņēmumu ar jaunām iesaistītām sejām, lai turpinātu iesākto, apmānītu transporta uzņēmumumus. Viņu jaunie uzņēmumi : Mossebo Latvija Sia un Zandalo Sia - kā arī igaunijas uzņēmums CLM Transport OU. Nevienam neieteiktu ar viņiem strādāt. Jo, manuprāt, cilvēkiem ir jāatbild par savu rīcību. Latvijā uzņēmēji neko nevar izdarīt, ja kāds viņus apkrāpj.. Kasparāns Uģis un Gustavs Gotauts ir spilgts piemērs, kā uzņēmēji izkrāpj lielas naudas summas un paliek nesodīti..

G

Работяга 08.04.2018

ja, latvijas uznemeju sodien bezpaldzigi, jo katru dienu mekle jaunus stradniekus... it ipasi uznemeji kuri nesasniedza pilngadibu lai varetu tiesaties pret krapniekiem..