Nelss logi

Ielikām privātajā mājā Nelss logus un nu šodien 19.01.2006.g. man piegriezās. Katru sezonu, nu jau 3 gadus mani sagaida dažādi pārsteigumi. Vasarā logi nav attaisāmi, jo blīvgumija līp klāt pie plastmasas, rudenī un pavasarī visa palodze slapja, dažreiz pat uz palodzes ir izveidojusies konkrēta peļķe, bet šoziem pārspēja visas robežas. Uz logiem man izveidojās riktīgs ziemas dārzs. Loga apakšējā daļa pie stikla man pārklājās ar 1cm biezu leduskārtu. Tas notika 19 janvāra rītā.

L leila 20.01.2006

Man ar tas pac ar logiem. Es gan vinjus neiegaadaajos "Nelsaa", bet "Aldens Luksus", bet enivej...man ziemasdaarzs un laastekas veidojaas ap palodzi. Taa laikam taada normaala prakse Latvijaa!!! Taadi meistari.

A aigs 20.01.2006

Starp citu, shoreiz taa nebuus Nelss logu vaina. Jo tas notiek ar visiem logiem, kam nedaudz lielaaks mitrums iekshtelpaas. tas ir neizbeegami. man pasham ielikti citas firmas logi, darbaa arii citas - tas pats. vienkaarshi jaapienjem fakts, ka taa buus, pie taadiem laika apstaakljiem.

- - 20.01.2006

Tieši tā. "Nelss" nav vainīgs. Man mājās, gan pie paziņas, gan darbā tiešī tāda pati situācija. Tikko uzspīdēja saule ta uzreiz sāka kust leduspuļes un tecēt ūdens pa palodzi. UN NEKUR LOGI NAV ŅEMTI "NELSĀ"

I ILGA 10.04.2006

SIA Nelss Logi ir vienkaarshi briesmiiga firma apkalposhanas un servisa ziha. Pasutiiju pie viniem logus, laikaa neatveda laikaa neielika un tad kad atveda vel lamajas un uztaisa uz keplep. ziemaa man bija ats pats sala ciet man labs pazinha gan no citas firmas paskaidroja ka taa normaalas firmaas nenotikot pie visa ir vainiigs leetais profils, kaut gan Nelss logu meitenes man apgalvoja ka esot vislabakais profils savaa klasee. Nee es jau saprotu meiteneem jau jaarunaa tas ko vinaam liek priekshnieciiba. Tagad jaasaak domaat kur pasuutiit logus lauku maajai

V valdis 02.05.2007

Briesmīga firma. Ar fāteri aizgājām pasūtīt logus, taču dāmīte, kas pieņem pasūtījumus pat nepiedāvāja apsēsties. Visu laiku muldēja pa telefonu privātas lietas. Logu nomērīšana dabā - par atsevišķu samaksu (10 vai 15 latu). Tas likās par traku. Izvēlējos krietni lētāku firmu, drusku nokaulēju cenu un esmu apmierināts. Mazās firmiņas tādā ziņā ir elastīgākas.

S sane 19.03.2008

Mani logi ir no "Maiga" . Četri džeki 4 logus salika pāris stundu laikā, visu aiz sevis atstāja tīru. Esmu ar visu ļoti apmierināta. Nu, kāfiju piedāvāju (bez jumtiņa), bet tas jau sīkums!

V Vairis 21.05.2008

čīkstēt jau vienmēr ir vieglāk, kā darīt ko lietas labā, redz logi nav vainīgi, bet gan nepieciešama intensīvāka ventilācija telpās!
Nepieciešams telpas vēdināt!
Nečīstat, esam 21. gadsimtā, informācijas tehnoloģijas laikmetā, pameklējiet informāciju intenetā par jums sasāpējušām problēmām vai griezieties pie ražotājiem un viņi jums izskaidros, kas, kāpēc notiek!
tas ir viegli

lai vai cik negātīvu informāciju nesēju, piegādātājiem apmierināto klientu vairāk!

R ronija 16.07.2008

Maiga logi ir pēdējais mēsls, tur gan nevar pasūtīt.atveda mazākus nekā vajadzēja, kad es teicu, ka tie logi ir par mazu.Man firma atbildēja, ka tā esot jabūt.NEPASūTIET LOGUS MAIGā.

R ronija 16.07.2008

maigas logi

H haparipijs 25.12.2008

Nels logi! Ielika man, un nav pretenziju. Pats logu malas apdarīju, siltināju. Viss OK!
Logs ir jākopj ar pareiziem līdzekļiem, tad arī gumija nelips klāt.

P parupietis 12.12.2016

Gribēu piebilst, tracina ja nesaprot ko runā. Jebkuram koka logam ir ap 40 procenti gaisa caurlaidība,pastmasas logam 0,03 procenti. ja domājat ka ieliekot jaunus logus jums nebūs jāsilda māja-pilnīgi garām. visi vienmēr aizbāž visas ventilācijas,plus vēl dāmu slimība- palodzes- lielie palagi. un ja kundzei kas te žēlojās par cm ledus kārtu,zinu vienu, viens radiators uz trīs istabām, un tējkannu liek vārīties uz palodzes