Nelda Bolderaja

es ar savu 7 meneshus veco berninju,kurs protams gulj ratinos iegajam veikala Nelda,kas atrodas Bolderaja. Velak mes velejamies iegriezties Neldas kafejnica,kur ljoti biezi sez maminjas ar berniem un ratiem.Kad attaisijam durvis,pie mums tudalj pieskreja apkopeja un paaugstinaataa toni(blaujot) teica,lai mes vacamies ara,jo ratu riteni ir netiri no sniega.Tapat vinja visu apmekletaju klatbutne mums piedraudeja,ja mes neaiziesim,tad vinja izsauks apsardzi-es biju soka!!!! tas tacu ir vinjas darbs-mazgat gridu....

D D1 15.06.2008

Jā, tas ir viņas darbs, bet kaut kādai cieņai pret viņas darbu arī ir jābūt. Es varu iedomāties, kā aiz bērnu ratiņiem sliedes palika. Nu ir tā ziema un ir tas sniegs, bet vajag taču nedaudz arī domāt līdzi un neuzvesties kā cūkai.

W Will 15.06.2008

Sito noteikti ir rakstijusi apkopeja. Ka sai gadijuma varetu izpausies "domasana lidzi"? Ratinus atstat uz ielas? Varbut nest rokas vai apgriezt otradi un stumt tada veida? Butu intersanti dzirdet atbildi! Un, ja neapmierina savs, tad varbut ir laiks domat par ta mainu!