Nekustamo ipasumu firmas kas atrodamas reklama.lv

Esam griezusies jau 5 firmas par nekustamajie ipashumiem jo velamies iret dzivokli, jau ir pagajushi 3 meneshi un mes stavam uz vietas, it nekas nenotiek!!! ieteiktu negriesties firmas kas ievieto sludinajumus lapasspuse reklama.lv, tiek velti patereta nauda, un vel dusmojas ka neesam apmierinati!! Visur tadi ligumi, baigie nosacijumi, bet viss tuksha, samaksa katra firma pa 30 ls un neka!!!! Tagad jacinas lai atgutu naudu!!!!!!!!!!!!! Bet ka??? :(

G

C cuvaks 30.01.2007

Cik vel cilvekiem ir jauzraujas uz mazajam krapnieku firmam? Jus mulkji esat????????????????/ Neviena normala nekustamo ipasumu firma, neviens nenem naudu uz prieksu!!!! tikai pec padarita darba! neesat auni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

V vp 01.02.2007

nemaksajiet tiem, kuri pras naudu iepriekš iebrauksnanas.nevajag par reklama.lv neko tē runāt.

I info 09.03.2007

Intresanti kā atradi saiti uz šo saitu?Izskatās ka skopais maksā divtik!!!!Noteikti apzvanīji visus kas bija www.reklama.lv un www.ss.lvnormālās firmas prasīja no 50%-100%c pēc veiksmīga darījuma , tas šķita par dārgu tāpēc aizgāji uz lētāku kantori kas prasija priekšapmaksu bėt tikai 30 Ls.Naudu atpakaļ tev var palīdzēt dabūt tikai lūgšanas, jo šīs firmas līgumā rakstīts "1)ka par informāciju firma neatbild un 2)ka tev pret firmas darbību pretenziju nav" nu redakc jonāli varbūt savādāk noformēts, bėt jēga tāda pati. kas vainas biznesam? aunu netrūkst, bėt izdevumi tikai par kanc elejas precēm!