Neirologs Dr. Sarmīte Ozola - Dr. Sarmīte Ozola

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts nosūtīja mūs pie fizioterapeita uz ārstniecisko vingrošanu. Fizioterapeits apskatot bērnu teica, ka muskuļu tonuss neesot. Ka esot nedaudz stīvas kājas (tā saucamais muskuļu disbalancs).Tad gājām uz apskati pie neiraloga Dr. Sarmītes Ozolas kura man apskatot bērnu saka, ka esot neliels muskuļu tonuss!!! Man kā mammai radās jautājums! Tad es viņai jautāju tieši kurā vietā ir tonuss, jo fizioterapeits teica, ka neesot tonuss? Tad sekoja ne pārāk laipna atbilde: plecos un plaukstās, es tur klāt nebiju un nezinu, ko jums fizioterapeits teica un ko neteica. Es jums saku, ko es redzu un jums viss arī nav jāzin, jo jūs tāpat neko nesaprotat utt. Beigu beigās viņa ar žestiem parādīja, ka es viņai kratoties esmu jautājusi! Ka es esot tik nervoza, ka man jāstrādājot pašai ar sevi! Es viņai mierīgā balsī jautāju, jo radās jautājums! Cik saprotu ar savu jautājumu aizskāru viņas daktera pašcieņu! Gribēju piebilst, ka vingrošana un neiraloga apmeklējums bija vienlaicīgi. Nezinu vai viņai ir kāds labums no pacientu skaita, bet divus viņa ir zaudējusi. Vienkārši gribējās padalīties pieredzē.

N nevajag 25.01.2017

Nu ja fizioterapeits, teica, ka muskuļu tonuss nav, kāpēc vēl neirologam uzdot tādus jautājumus? Fizioterapeits labāk par neirologu zinās, ir tonuss, vai nav! Un vispār, ja arī būtu neliels tonuss, kas tur ko satraukties? Manam puikam ir izteikti pazemināts tonuss un mēs regulāri ejam uz vingrošanām, tāpēc zinu, ko runāju. Rehabilitologs nosūtīja, nu un? Ne jau rehabilitologs, bet tieši fizioterapeits vislabāk izvērtē, vajag vingrošanu, vai nē. Un, ja fizioterapeits pateica, ka vingrošanu nevajag, tad punkts, un viss! Apnikušas man tās mātītes, ak vai, manam bērniņam nedaudz paaugstināts tonuss, man viss pienākas, masāžas, vingrošanas utt! Un tiem bērniņiem, kuriem patiešām ļoti nepieciešama vingrošana un peldēšana dēļ šādu augstprātīgu mammu iedomām nākas ļoti ilgi gaidīt, mēs arī esam ilgi gaidījuši, bet redz dažiem vajagot ātrāk! Nedaudz paaugstināts tonuss nekas nav, salīdzinājumā ar pazeminātu tonusu, tā lūk.

L Laura Laura 26.01.2017

Pirmkārt es neprasīju neirologam vai ir tonuss, viņa pati teica, ka ir tonuss! Tāpēc arī radās jautājums! Otrkārt es negaidu uz valsts apmaksātu vingrošanu, bet eju pa maksu! Un neko neatņemu tiem kam to varbūt vairāk vajag! Izskatās, ka te kādai gribās izgāst dusmas.
Jauku Jums dienu!

A afisdzhab 25.05.2023

Kauns par šādu komentāru, ne no šā ne no tā nolikt svešu cilvēku. Pat ja jūs zināt vairāk par ārstēšanu nekā sūdzības autore (vai tikai tā iedomājieties), varēja to izklāstīt normālā cieņpilnā tonī, nevis meklēt kašķi

P princese 31.03.2019
PPar ārstu darba kvalitāti

Vai ir sūdzības par neirologiem Aināru Vecvagaru un Ingu Danilāni

B Boldi 28.05.2021

Абсолютно неадекватная врач. Не делает никакого осмотра. Кричит. У неё явно что то нервное на фоне ковида, потому что узнав, что мы с ребёнком не переболели, выгнала из кабинета. При этом до этого, говорила только о том какие нужно носить маски и как. В итоге написала в выписке, что ребёнку требуется психолог и терапия. Потому что после ее агрессивного и нервного поведения ребёнок не хотел сходить с рук. Так как испугался. При этом, ещё раз хочу отметить, она к ребёнку даже не подходила и не задала ни одного вопроса по поводу его здоровья или самочувствия. Если детская врач не понимает, что для маленького ребёнка поход к врачу может быть волнительным, и она не умеет найти подхода. Значит она не детский врач. И выписывать такие направления для врача считаю очень подлым и мерзким. Первый раз сталкиваюсь с настолько неадекватным поведением врача. Ужасно просто!

M medijpratība 12.12.2022

Vienkārši nepieņemama attieksme pret ārstu, subjektīvs , primitīvisms, apmelošana!

Z ZelteneMeitene 07.08.2023

Par spīti sliktajām atsauksmēm, tomēr devos pie ārstes. Vizītes laikā, diemžēl, sapratu iemeslu šādām atsauksmēm. No kabineta izgāju bez maz vai ar asarām acīs. Nācās dzirdēt personiskus izteikumus...

M medijpratība 07.08.2023

Lūdzu sazinaties ar ārsti , un pārunājiet savu problēmu vēlreiz ! Komunikācijas pārpratumu iemesli parasti ir atrisināmi ! Domāju nekas personisks! Tikai interesanti -kad šī problēma radusies ? Ārste ir atvaļinājumā!

Z ZelteneMeitene 24.08.2023

Ne visi raksta sūdzības uzreiz pēc vizītes. Par laimi, esmu atradusi citu lielisku ārstu, kurš ir konstatējis manu problēmu. Tāpēc nav ne mazākās vēlmes atkārtoti sazināties ar ārstu, kurš bez izmeklējuma rezultātiem izsaka pieņēmumus, ka visticamāk sāpju iemesls esot tikai "galvā", tāpēc būtu jāvēršas pie psihoterapeita. Par psihoterapeita nepieciešamību liecinot arī mans runas veids, kas liekoties par skaļu. Varbūt, ja pacientus nosēdinātu tuvāk, tad tiem nebūtu nepieciešams izteikties skaļāk nekā parasti...

B Berry123 19.04.2024

Bijām tikko pie dr.Sarmītes Ozolas. Ļoti neprofesionāla ārste, neejiet pie viņas. Bērns vairs nav maziņš un bija nepieciešama neirologa izziņa. Viņa neveica nekādu normālu izpēti, neuzdeva bērnam jautājumus, nebija draudzīga saruna. Tas arī nav normāli. Tomēr pamanījās pazemot manu bērnu - vairākas reizes izteica piezīmes, kas vispār neattiecas uz neirologa kompetenci. Vairākas reizes komentēja šķielēšanu un par to ka bērns esot resns. Bērns ir rindā uz operāciju un pat acu ārsts vienmēr runā ar bērnu tā, ka tas nerada diskomfortu un nedzen kompleksos. Bet šeit kaut kāda veca bāba atļaujas ko tādu. Par resnumu man vispār bija šoks - kādā sakarā. Bērns vispār nav resns. Turklāt ņemtiet vērā- ārā bija auksti, logs vaļā un viņa liek novilkt krekliņu, kad kabinetā ir knapi 10grādi.

M medijpratība 19.04.2024

Šis komentārs rada pārdomas vairāk par autori nevis par ārsti ! Ārste nekad nelieto terminu resns , šķielēšana- tiešā veidā attiecas uz neiroloģiju , krekla novilkšanas lūgums -liecina par bērna apskati ! Necenzētu vārdu lietošana , sava bērna publiska apspriešana…, par to ir vērts padomāt !

B Berry123 19.04.2024

Sēdi sūdzībās un piesienies komentāriem par bērnu neirologu?

M medijpratība 21.04.2024

Nezināšana ar ko nodarbojas neirologs , vai citi iemesli neatbrīvo no atbildības par publiskajā telpā melīga , godu , cieņu aizskaroša komentāra publicēšanas . Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas, reliģiskās pārliecība un vārda brīvību. Tomēr , pamattiesības nosaka minimālus standartus , lai nodrošinātu cieņpilnu izturēšanos pret ikvienu cilvēku .