www.sudzibas.lv Neirologs Dr Dzintra Liepiña Pazemojumi un publiski apvainojumi

Neirologs Dr Dzintra Liepiña - Pazemojumi un publiski apvainojumi

Bija pieteikta vizīte pie konkrēta ārsta kad ierados nevēlējas pieņemt sakara ar to ka neesmu vakcinējies bija jādzird cik nenormāls esmu utt kad pajautāju kāpēc atsākas pieņemt tad domas mainīja un vizīte notika kad devos prom bija vel cilvēki ieradusies un daktere bļāva sitais nav vakcinējies uzmanieties un man teica lai ātri tinos projām kamēr neesmu kādu aplipinājis vai tad neredzi te sēž cilvēki ātri projām! Tajā telpa pat roku dezinfekcijas nav un piesakot vizīti pat runas nebija par sertifikātiem viss ko redzēju ierodoties uz galda papīra gabals jautājums vai tas tā ir normāli un vai tā drīkst darīt ārsts? Publiski aizskart.

J

B Bez vārda vārds 21.12.2021

Tak ej vakcinējies. Apbrīnoju ,ka ir vēl kāds,kurš to nav izdarijis. Pat pakalpojumu tu nevari dabūt, kā var vispār tikt pie ārsta bez sertifikāta? Murgs.

G Gulbenietis 21.12.2021

Ja nevakcinējies, tad esi gatavs dabūt pa pakaļu. Pats negribi vakcinēties, bet roku dezinfrekciju piermini :D. Daktere pārējiem kliegt nedrīkstēja ētisku apsvērumu dēļ. Bet, kas par fruktu esi, jau pēc sūdzības var saprast ;).

J Janis18 21.12.2021

Runa ir par ko citu 1.kad pieteicu viziti vareja pazinot ka pienem ar sertifikatu!2.pasai dakterei maska zem deguna!kapec?ja tik loti bail!?3.stradaju veikala un tur ir visi grozi,rati utt jadezinfice!4.sertifikata jautasana uzskrebeleta uz baltas lapas ar brivu roku !5.telpa 2 cilvekiem 5xkresli un bez atstarpem!6.vinai nav nekadu tiesibu saukt mani par jukusu,kurlu un vel visvisadi!7.ne tikai man ir sada pieredze ar Liepiñu!Sii bija pirma un pedeja vizite pie ta arsta🤦

B Bez vārda vārds 21.12.2021

Tad ir jautājums, kā tu vari strādāt veikalā neesot vakcinēts...hmmm...

J Janis18 21.12.2021

Te nav runa par mani sobrid uz doto bridi nestradaju veselibas del bet fakts ka tads😉

Good Intentions 21.12.2021

No kuras alas izlīdi? Pa visām ziņām jau izrunāts. Negribi vakcinēties, labi, bet tad nesūdzies par acīmredzamo.

No ka pasarga vakcina?

Good Intentions 21.12.2021

Es neesmu ārsts, bet zinu, kas ir ierobežots, ja tās nav.