www.sudzibas.lv Neirologs Anita Djačenko "Apbrīnojama" Ārstēšana

Neirologs Anita Djačenko - "Apbrīnojama" Ārstēšana

Pēc ģimenes ārsta ieteikuma apmeklēt neirologu, apbrīnojami ātri pierakstījos pie dr. Anitas djačenko, taču pēc tam, kad no klīnikas mājup devos ar asarām acīs, sapratu, kāpēc pieraksts pie ārstes ir tik brīvs. Mani fiziskie simptomi - reiboņi, bezspēks, aizkaitināmība utt. Aizdomas par depresijas un vd saasināšanos, tika apstiprināti vizītes laikā - paldies par to pašu, 50 eur nav galīgi zemē nosviesti.

Pirms došanās pie neiroloģes, ģimenes ārstei pārjautāju, vai neiroloģe spēs orientēties depresijā un trauksmē, ārste apstiprināja, ka jā. Ka depresija un vd neirologiem arī ir jāpārzina. Rezultātā, dr. Uzlika man uz auss teipu (nebrīdinot, nepaskaidrojot) , pus h norunāja par citu savu pacientu pieredzi saistībā ar stresa situācijām, pateica, ka es pati pie visa esmu vainojama, pie reizes, ka man izvēlētā nākotnes karjera nav sievietei domāta, teica, ka problēmas atrisināsies mirklī, kad uztaisīšu bērnu (par spīti tam, ka teicu, ka man tas nav aktuāli) , tātad, lai es sēžot tinderā (viņas ieteikums) , tiekos ar vīriešiem un dzīvoju harmonijā ar sevi, neaizmirstot "paspēlēties ar sevi". Lai izlasot grāmatu, aizejot pie (salīdzinoši padārga, bet laba) psihoterapeita un tad atrādoties viņai. Nezināju, ka aizejot pie neirologa varu tikt pie seksologa konsultācijas.

Paldies, dakterīt, laikam mums nebūs paceļam.

Z

⛔️ 02.10.2019

Visu viņa tev pareizi izskaidroja. Mūsdienās ir pierādīts, ka veģetatīvo distoniju izsauc psiholoģiski faktori un šī saslimšana tiek uzskatīta par garīgās veselības traucējumu

Z zerosugar 02.10.2019

Es to ļoti labi apzinos. +/-15 gadus sirgstu ar VD + Depresiju. Kurā mirklī taisīt bērnus, gulēt ar vīriešiem un atraisīt savu "iekšējo dievieti" ir uzskatāma par veiksmīgu ārstēšanu, ja fiziskie simptomi man pašai neļauj par sevi parūpēties?

⛔️ 02.10.2019

Sāc ar THC terapiju

A AIS 04.10.2019

Редкостный бред от врача. Если бы была депрессия, а это серьезная болезнь, а не настроение, как думают, то не могла бы ни работать ни учиться. А судя по всему этого нет. Вегетососудистая дистония вообще не болезнь. Такой не существует. Больше похоже на нехватку микроэлементов и проблемы с печенью. Симптомы все на это указывают. От "депрессий" в большинстве случаев помогает карсил и эссенциале форте или лечение гепатита. На ферритин, калий, магний и тд надо провевериться и печень. Печень в любом случае полечить, раз депрессивные состояния и слабость. Всё епархия семейного(терапевта), а им лишь бы спихнуть.

Saivii 02.10.2019

jej bogu, shitie saucamie aarsti iziet 3 dienu kursus un skaitaas speciaalisti..
Varbuut mediteeshanu esi meegjinaajusi ? itkaa paliidzot atrast ieksheejo mieru utt?

S spectra 17.07.2020

Я сегодня тоже была на приеме. Доктор психовала на меня. Довела до истерики. Когда я попросила воды, что бы успокоиться, втихаря воткнула мне иголку в ухо. Я в шоке.

N Nellija Kleinberga 25.09.2020

Esmu Dakteres paciente jau vairāk kā 10 gadus. Esmu pateicīga, ka viņa ar vienkāršiem, bet ļoti patiesiem vārdiem palīdzēja ieraudzīt manu problēmu, kura saucās-veģetatīvā distonija. Jā, reizēm nav patīkami paskatīties uz sevi no malas, jo vairāk - dzirdēt lietas, kuras nav tās patīkamākās.Daktere ir zinoša savā nozarē, jo vienmēr atrod metodes, kuras palīdz risināt konkrēto problēmu.
Varbūt, reizēm derīgi ir pārdomāt dzirdēto, pirms vainot ārstu,Un vēl ir iespēja atrast arī citu ārstu. Visticamāk, ka mēs katrs ( arī pacienti) kādam citam arī varam izsaukt dažādas attieksmes.

S safetynet 05.06.2021

Проявляла себя агрессивно, делала замечания и не слушала. Нарушала врачебную этику и личные границы. Также не приняла во внимание результаты предыдущих исследований.