www.sudzibas.lv Neiecietīgie rīdzinieki Minoritāšu diskriminācija

Neiecietīgie rīdzinieki - Minoritāšu diskriminācija

Sveiki visi labie cilvēki. Esmu 19 gadu vecs puisis. Dzīvoju 160 km no Rīgas. Vakar atbraucu uz Rīgu un iesēdos trolejbusā lai brauktu pie radiem uz mežciemu. Trolejbusā ieraudzīju vienu puisi, kurš man nereāli iepatikās un es sāku ar viņu runāties. Tad viņš gribēja kāpt ārā un es viņam mēģināju iedot buču. Par to viņš mani nolamāja kā kaut kādu pēdējo veceni. Sakiet vai Rīgā var džeku nolamāt kā kaut kādu prastu veceni? Es neesmu vecene, bet džeks. Es saprotu, ja būtu klēpī paņēmnis to puisi, vai sācis ap viņa desiņu krāmēties, tad viņš varētu apvainoties. Turpmāk braukšu ar mikriņu uz mežciemu.

J

M mellene 17.09.2010

Slimais, tev nevis uz mežciemu bet tvaika ielu, priecajies ka tevi tikai nolamāja es netikai tevi butu nolamajusi bet ar zilām acīm staigātu.

B Beril 17.09.2010

Hahahaaa.. Neiecietīgie Rīdzinieki :D

J Jānis 17.09.2010

Mellene, man meitenes ir tikai draugi un kolēģi, nekas vairāk.

J JowKick 17.09.2010

Diemžēl tā nu tas notiek, bet nu pateikšu vienu, ja tu tiktu manos nagos, no slimnīcas ilgi netiktu ārā...

E Eseseseseseseseses 17.09.2010

he-he-he, smiekliigi...nesaprotu tos, kuri par saadu aciim redzamu provo cepas...

G gomofobs 17.09.2010

Vajag tādus pediķus dzīt atpakaļ laukos, pat vel tālāk. Sabraukuši un vēl sūdzās! Tev paveicas kā tas puisis nebiju es. Tu man tādu bučiņu dabūtu!

C cits gints 26.09.2010

nabaga gomitis nesanaca bucinu iedot ka vins to tagad pardzivos trauma uz visu muzu .milie ridzinieki esat iecietigi un visi kas jus sab transporta grib nobucot neatsakat savadak lauku pediniem radisies slikts iespaids par galvaspilsetu