www.sudzibas.lv Negodīgs pakalpojuma sniedzējs Jānis Oņisimjuks Negodīgs pakalpojuma sniedzējs Jānis Oņisimjuks

Negodīgs pakalpojuma sniedzējs Jānis Oņisimjuks - Negodīgs pakalpojuma sniedzējs Jānis Oņisimjuks

‼️‼️‼️Vēlos pabrīdināt par negodīgo pakalpojuma sniedzēju Jānis Oņisimjuks, ar kuru 2020.gadā noslēdzām vienošanos par mēbeļu izgatavošanu un, kuram tika iemaksāts avanss 2000 euro. Diemžēl, kad vajadzēja uzsākt darbu katru reizi nācās uzklausīt dažādus aizbildinājumus. Jānis nolēma, ka mums nav vajadzīgas ne mēbeles, ne nauda ko prasījām atpakaļ.
Esat uzmanīgi un neiesaistieties ar šo personu!

S Suitfree 09.06.2022

Vienigais jautajums: kapec bija jaizvelas kadu privatpersonu kurs izgatavo mebeles, nevis pasutit kadam uznemumam ar illlgadejo pieredzi