AtrisinātaNegodīgi īrnieki Kaspars Nerets un Ksenija Andrukovica - Nemaksa par komunalajiem pakalpojumiem

Izvācās no dzīvokli, bet nesamaksāja par pēdējiem diviem mēnešiem komunālos maksājumus. Nodeva atslēgas, solīja, ka nerēķināsies par komunālajiem tuvākajās dienas. Bet naudas vēl šobrīd nav. Visu laiku atrunājas, ka viniem nav jāmaksā.
Dzīvokli īrēja kopā ar draudzeni Kseniju Andrukoviču. Uzskata, ka viņiem nav jāmaksā par diviem mēnešiem, jo dzīvoklī pēdējā mēnesī nodzīvoja 20 dienas, nevis 30.
Šobrīd īrē dzīvokli sesku, Ilūkstes ielas rajona.

Pirms izīrējiet savu dzīvokli šim pārim, prasiet, lai iemaksa garantijas naudu par komunālajiem, jo pēdējā mēnesī atradīs visādas atrunas, lai nebūtu jāmaksā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta xxxxxxxxxxxxxxxxx 08.05.2017

Sūdzība ir atrisināta, panākta vienošanās.

Iesaku jums palasīt. https://likumi.lv/doc.php?id=4042
Otrkārt pirms rakstīt sūdzību lūdzu jūs pierādīt ka tieši ES esmu jums parādā.

P Pelēkais 23.08.2018

Nekauņas arī Āfrikā ir nekauņas.

Manuprāt bezkauņas ir tie kuri nemaksā nodokļus par to ka gūst pelņu par dzīvokli. Nekauņas ir tie cilvēki kuri labo kommunalo rēķinu kvītis. Domājot ka citi to nepamana. Bezkauņas ir tie kuri prasa decembra vidū naudu par mistisko “apkures pieslēgšanu” un saņemot naudu par komunālajiem rēķiniem nemaksā to RNP. Tā kā katram cilvēkam ir sava bezkaunības robeža.

K Kaspars Nerets 23.08.2018

Dotajā situācija, kad jautājums ir atrisināts, es šo lietu uztvershu ka goda aizskaršanu un neslavas celšanu, kas ir aprakstīts 158.pantā. Tāpēc es domāju ja šis jautājums ir atrisināts, tad es palūkšu izdzēst šo rakstu, lai nekūdītu savstarpējo naidu. Viss tika atrisināts savstarpēji, paldies par sapratni.