Negodiga kliente - Negodiga kliente

Nezinu ko darit! Ieliku interneta sludinajumu, pardevu apgerbus un apavus! Divus apavu parus gribeja iegadaties viena meitene... Parasti daru ta ka ja sutu7 pa pastu preci tad nemu prieksapmaksu u savu kontu un tad sutu, bet nu soreiz uzticejos un sutot citas preces aizsutiju ari saj meitenej nesagaidot maksu... Un tagad jau dienas 4 vina mani baro ar vaakariem un ritdienam... Ko darit, itka paka vel nav vinas past5a nodala, varbut ja zvanit uz pastu lai suta atpakal man so paku?

M Meitene 27.02.2011

Es domāju, ka tā ir labdarības akcija, un naudas man nav un nebūs.Liels paldies par šo dāvanu!

L Labvēlis 27.02.2011

Bet vai godīgā pārdevēja nodokļus no savas komercdarbības ir nomaksājusi?Kopš kura laika VID vairs nekontrolē šādu tirgotāju IP?

D didii 27.02.2011

to meitene:) tiesam abs komentaars:)

D D 27.02.2011

Suta pakas parasti normali cilveki ar pecmaksu .

T ToLolis 27.02.2011

Normāli cilvēki, saņēmuši šīs pakas sūtītājus sūta kaut kur labi tālu!

L Liina 27.02.2011

Ja paka bija ar peecapmaksu, vinu var arii neiznjemt pastaa, pec menesa atgrieziis atpakal, sutitajs tik pazaudees naudu par pasta pakalpojumiem.Japaka sutita bez naudas, uz saneemeeju, tad tas sanemejs neko ari nemaksaas, vazaties uz policiju bus veel dargak un policija aizfiirees uz tiesu:(Vini nekramesies ar latiem 15-20:(Bet cilveeki paliek aizvien nekauniigaki no siis kriizes:(

O OBHSS 27.02.2011

Toties padomjlaikos visus spekulantus sēdināja būrī ar restēm logos.Tauta kļūst ar katru dienu gudrāka, un pareizi vien dara.Šādi mahinatori un shēmotāji, nemaksādami valstij nodokļus ir valsti izputinājuši līdz kliņķim.

T toobhss 27.02.2011

slimais duraks:(

O OBHSS 27.02.2011

Tādēļ jau valsts ir tādā dirsā, ka spekulanti un shēmotāji kāpj visiem uz galvas.Vai nebūtu laiks pienācis rīkoties kā 1905 gadā?

T toobhss 27.02.2011

kapec lai maksaaju VID par pardoto lietoto apavu paari???moz ka lai VID parbauda veikalu 200% uzcenojumus, tad varbuut i nevajadzees 1905.gadu?SLIMA TAUTA, tiesaam, viss iet uz beigaaam:(

O OBHSS 27.02.2011

Es savā laikā budžus nebūtu vedis uz lēģeriem, bet gan uz vietas pielicis pie sienas, vismaz tagad būtu drošs, ka budžu atvases necilās savas galvas kā tārpi, un nemācīs kā visus apkrāpt un apzagt.Mūsu valstī pat no vecām pastalām jāmaksā nodoklis.Kamēr būs šādi krāpļi un šmaukļi, valsts nevarēs normāli attīstīties.

M martins 27.02.2011

kura no abam, ir smaukle?
paslaik tu rosini uz nacionala naida pusi- plus rosini uz slepkavibu.
tas jau ir kriminalpants.
ja nedzesisi savu komentu un neatvainosies meitenem, tad sutu oficialu iesniegumu DP, jo tadas lietas nevar pielaut.

O OBHSS 27.02.2011

Vēl viena budžu atvase pa ratu škirbu būs izkritusi, gudri vankšķ.Drīz Daugavmalā celsim karātavas, un lai nesmirdētu, bieži mainīsim.

D dubenskis 28.02.2011

Gadījumā meitenei vārds nebija Aija???

. ..... 28.02.2011

nee Ilze, no Liepaajas, uzvardu gan neminesu un adresi jo tas tomer nav saskana ar likumu

S Sonya 28.02.2011

Tak vajag ar pēcapmaksu pašā pastā! Lai saņem paku tikai samaksājot pastā un tad pasts Jums sūtīs šo naudiņu! Nevienam nevar uzticēties!

J Joske 28.02.2011

Es zinu vienu Ilzi no Liepājas kas porņukā filmējās! Žēl pazaudēju linku, kur webā varē'ja šo kopā ar viņas džeku redzēt! Smuka, lieliem p*piem!
Liepājas Ilze...