Nedbailo - Īrnieks

Uzmanieties no tādiem krāpniekiem, īrniekiem parazītiem Maksima Nedbailo 1989. Gada dzimis, lieto narkotikas, it kā bezdarbnieks, vai strādā uz minimālo algu, no kuras nevar vērst parāda piedziņu, tāpēc neko nepiedzīsiet, tagad iemitinājies/deklarējies Rīgā, Saulkrastu ielā. Kad salietojās narkotikas draudējis visus nogalināt, tāpēc kaimiņi vairākas reizes saukuši specvienības/policiju.
Uzmānieties arī no Jūlijas Panteļejevas, kura kopā ar Nedbailo kārto jautājumus par īri, daudz un ātri runā, cenšas apvārdot, bet līgumu slēdz Nedbailo, viņa pati izvairās.
Uz Nedbailo jau ir parādu piedziņas no četriem tiesu izpildītājiem, tāpēc neizīrējiet viņam savu dzīvokli, naudu nedabūsiet, un no dzīvokļa viņu ārā dabūsiet tikai tiesas ceļā pēc gada vai diviem, un vēl maksāsiet tiesu izpildītājam par tiesas izpildu raksta izpildi par dzīvokļa atgūšanu/atvēršanu piespiedu kārtā policijas klātbūtnē, jo Nedbailo bēguļo un dzīvokli neatbrīvo, maina telefona numurus, dzīvokli atgūstot viss ir salauzts, un liela netīrība, pēc viņa dzīvoklī vajadzīgs remonts.
Ja esat jau izīrējuši viņiem savu īpašumu, uzmanieties, jo īres līguma termiņa beigās no dzīvokļa ārā Nedbailo nedabūsiet, jo viņš turpinās tajā dzīvot, tērēt, nemaksāt, bet beigās uz atvadām jums kontā ieskaitīs vienu centu🤗 cik mīlīgi paņirgājās, viena tiesa par izlikšanu jau bija bet vēl būs par zaudējumu piedziņu varēs maksāt visu atlikušo dzīvi un bēguļot.
Abi uzdodas par pāri, kas vēlas īrēt jūsu dzīvokli, nemaksā maksājumus, uztaisa parādus.
Par abiem šodien iesniedzu prasību tiesā par zaudējumu piedziņu par patvaļīgi aizņemto dzīvokli no 2020. Gada 1. Augusta un par parādu piedziņu un dzīvokļa bojājumiem, prasības summa eur 5000, un par abiem nosūtīju policijai par kriminālprocesa uzsākšanu par krāpšanu un iedzīvošanos mantkārīgā nolūkā. Nosūtīju arī vidam, lai pārbauda Maksima Nedbailo un Jūlijas Panteļejevas darba devējus, vai maksā visus nodokļus, jo ja maksā aploksnē un arī tādā veidā krāpjas, tad darba devēji būs apmierināti par Vid interesi. Valstī vajag šādu parazītu reģistru, jo šādi un līdzīgi vazājas no viena dzīvokļa uz otru un apkrāpj dzīvokļu īpašniekus, tad vismaz ar šādiem parazītien vispār nesāktu sarunu.

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes