www.sudzibas.lv Necesse Neatbilstošs pakalpojums

AtrisinātaNecesse - Neatbilstošs pakalpojums

Skaistumkopšanas pakalpojums, solītais - pilna ķermeņa masāža, izmantojot bankas+ pirts+ pilna ķermeņa ietīšana šokolādē 45min. Kopumā paredzētais laiks 2-2.5h
uzdāvināju māsai dāvanu karti, ar cerību, ka viņa pati kā masiere un fizioterapetete, beidzot izbaudīs atpūtu uz “savas ādas”. Vienīgais, kas pakalpojumā attaisnoja cerības, bija pirts. Masāža pilnīgi nekāda, nerunājot par to, ka netika izmantotas solītās bankas, kuras pat klientei nepiedāvāja:) procedūras beigās tika ietītas šokolādē tikai kājas, pie tam uz 15 min. Pakalpojuma Cena bija 75 eiro, nekas nelīdzinājās samaksātajai summai, rezultātā vīlusies bija gan kliente, gan es, jo nespēju sniegt māsai pilnvērtīgu atpūtu, ko biju solījusi. Viss jau būtu labi, ja būtu godīgi aprakstīts pakalpojums, nevis piepušķots x3…..

23.05.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Laura 23.05.2022

Situācija atrisināta, salons piedāvāja 30 eiro dāvanu karti jebkuram pakalpojumam, mēģinot atrisināt šo neskaidro situāciju.