www.sudzibas.lv Necesse Briesmīga kvalitāte

Necesse - Briesmīga kvalitāte

Nekad tik briesmīgu manikīru nekur nebiju saņēmusi. Liku gēlu - viss likās OK līdz brīdim kad bija jāņem nost - meistare bija novīlējusi pašas nagu līdz ādai un kad ņēmām gelišu, kas bija pa virsu - gēls pats lēca nost itkā ar papīra līmi būtu bijis stiprināts klāt.
Gelish - meitenēm jāiegādājas jaunas lampas or smth...iznākot no salona daži stūri bija jēli. Kamēr gelišu lika uz naga pielipa mazs matiņš...teicu, ka mats ir uz naga...abildēja, ka to neredzēs...

Tā nu 3 nedēļas staigāju ar burbļainiem, grubuļainiem nagiem, kam krāsa malās nebija, jo tā iznākot no salona noslaucījās biksēs.

Salons jau ir skaists, bet kāda jēga no skaistām telpām, ja kvalitātes ziņā jebkurš 5gadnieks ar  nagu laku pārspētu manas "meistares" darbu.

Atbilde no Necesse Support Pārstāvja atbilde 30.08.2017

Agnese, labdien!
Ļoti saskumām saņemot Jūsu atsauksmi. Žēl, ka mūs informējāt tikai tagad, pēc trim nedēļām, jo salons nodrošina ikviena meistara darba kvalitāti - 10 dienas pēc pakalpojuma saņemšanas.
Rūgtuma un rūpju mazināšanai labprāt piedāvāsim Jums atlaidi nagu korekcijai (ja vēlaties, arī pie citas meistares), un, ja tā, tad rakstiet mums vēstuli vai sazinies ar administrācijas meitenēm!

Cieņā,
Necesse_skaistuma_studija

A Alisiite1333 24.11.2018
Nekvalitatīvs darbs

Ļoti nekvalitatīvs nagu pieaudzēšanas darbs. Gellaka uzklāta ļoti nevienmērīgi un šķībi.