www.sudzibas.lv Neccese Asiņainas kutikulas

Neccese - Asiņainas kutikulas

Vēlos brīdināt klientes. Saņēmu pakalpojumi vasaras beigās, bet tomēr nolēmu uzrakstīt par savu pieredzi, jo katru reizi to atceroties es baidos par savu veselību un baidos pat taisīt analīzes, jo baidos, ka neesmu dabūjusi kādu infekciju.
Pirms tam gāju pie meistares Jolantas, viņa visus instrumentus izvilka no autoklāva dezinficētus un mana klātbūtnē izņēma no iepakojumiem un es zināju, ka viss ir sterils. Bet šoreiz biju pierakstīta pie citas. Viņai jau instrumenti stāvēja uz galda, tādēļ nevarēju pārliecināties cik tie ir sterili un man tika sagrieztas trīs kutikulas tā, ka tecēja asins un manikīre kautkādā šķidrumā no pudelītes samērcējā vari un dezinficē ja, bet vai visām pirms manis tā tika grieztas kutikulas līdz asinīm un pectam uz pudelītes likta vate lai dabūtu to šķidrumu? Man pat bail taisīt analīzes tagad, pirms tam biju visu pārbaudījusi ka esmu vesela. Uzskatu, ka nav normāli līdz asinīm griezt kutikulas un kā nezini cik sterili ir instrumenti.