www.sudzibas.lv Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Ātrā palīdzība-1 kursa studentu prakse

Rīgas rajona ātrā palīdzība - Ātrā palīdzība-1 kursa studentu prakse

Esmu pārsteigts! Manai sievai ir epilepsija. Gadus 7 atpakaļ viņu pakāpeniski piemeklēja ši nelaime, līdz tam bija vesels cilvēks, bez kaitīgiem ieradumiem, nodarbojās ar sportu, enerģiska, bet pakāpeniski slimība progresēja un pieveica.Sagāja čupā nervi-bijām spiesti apmeklēt psihiatru, kurš ātri, sadarbojoties ar ģimenes ārsti izmeklēja un ārstēja. 3 Gadus vairs nezinājām kas tās ir-lēkmes, zāļu čupiņa jau sarukusi, atsākusi atkal sportot. Bet 13 februārī tā atkal pēkšņi parādījās- nenošā, skatoties piektdienas vakara komēdiju TV, pārbijāmies, izsaucām ātros, atbrauca 30 brigāde. Daktere labi ja 20 gadus veca, kas pati satraukusies visu laiku murmināja, kas notiek, māsiņa, kura bija braukusi slimības sākumā uz mums mājiniekiem kliedza ko Jūs lieki zvanat, tā ir nervu lēkme, viņa tikkai izrādās, apvainoja mūs kā nu varēja, līdz beigās iešpricēja Diazepānu un analgīnu! Esmu pārsteigts par šādu rīcību, bet nu "ārste" mani pārsteidza, bālu seju viņa sēdēja un skatījās!

J

A anna 25.02.2009

Raksti sudzibu, nevis tikai sudzies neta utt...nav ko tadus arstus laist klat cilvekiem

: :D 26.02.2009

Ja jau taa epilepsija paraadiijaas 7 gadus atpakalj, tad vajadzeja saprast, ka taa nekur nepazudis, bet atgrieziisies! Sekas jaauznemas ari pasai sievai, nevis janozaka medikji! Ja jau Janek, esi taads specs, ko aarstei vajadzeja darit, tavuprat?? Vai gadijuma sievai nepalika labak pec diazepama un analgina??? Atver acis cilvek! Latvija ne tikai ekonomika ir nolaista, bet medicina taa pat!

G Gonza 27.02.2009

Epilepsijas zāles jājieto visu mūžu. + Nepatīk jaunas ārstes- sūti psavus bērnus par mediķiem mācīties... Pie tam, ja apmeklēja psihiatru, visticamāk apakšā ir arī kāda pihiatriska kaite, kas bieži izpaužas ar histērijas lēkmēm, ko nespaciālists nevar atšķirt no epilepsijas lēkmēm...

E exezz 17.03.2009

... žel to ārsti, ka jau parasti, medicīna tik tālu nolaista ka bija jābrauc skuķenei, kas vēl nedabuja pienacīgu praksi(ne jau no teorijam ārstē)...jo NAV KAM STRĀDĀT!! Un jāpriecājas, ka vēl ir studenti, kas fanatiski gatavi upureties ( par tādu algu- tieši UPURETIES).

Z zan 25.03.2009

jaunaa aaarste knapi 20 gadus veca :D :D :D