Rigas Atra Palidziba - nepareiza dagnoze

16.12.2009. izsaucu atro palidzibu sakara ar augstu temperaturu ta ka manam delam ir vaja imunna sistema, pec trijam operacijam gailezera un nervu parstadisanu no kajas uz roku.atbrauca 138 atras palidzibas brigade kuras galvena arste nobrinijas kada sakara ir izsaukta ja temperatura ir tikai 38.5 gradi.vinja noteica ta ka ja temperatura nav augstak par 39.gradiem nekadas zales kas samazina temperaturu nelietot.bet ta ka manam delam ir ljoti svaka imunna sistema vinja veselibas stavoklis arstejot tada veida tikaj pasliktinajas .22.12.2009 plkst;22.00 izsaucu vel vienu atro palidzibu sakara ar to ka delam sakas problemas ar sirdi, atrai palidzibai atbraucot tika konstatets ka delam ir paaugstinats asins spiediens.galu gala man nacas vest savu delu pie gimenes arsts kurs ari noteica ka nepareizas arstesanas rezultata delam sakas kreisas puse pneimonija, Intoksikacija.un ta rezultata delu nacas steidzami stacionet mans dels 6 dienas noguleja gailezera slimnica otraja nodalja kuras arstiem es esmu ljoti pateiciga.P.S;ta ka aizdomasimies vai mes drikstam uzticet savu veselibu, dzivibu, tiem daziem arstiem kas strada atra palidziba un negotpratigi veicot savu darbu.

A Agnese 06.01.2010

Uzrakstiet sudzibu Veselibas inspekcija Klijanu 7, ka ari AMPS centrala ofisa-Valdemara iela.

M medley 08.01.2010

Kā sapratu, tad 16.12. bija pirmā saslimšanas diena un loģiski, ka NMP uz slimnīcu braukt ar t +38.5C nepiedāvāja. Nu galīgi neticu tai pasaciņai, ka ārste jums rekomendēja nedot nekādas zāles, ja t +39C. Varbūt laikā no 16.12.- 22.12. varējāt izsaukt uz mājām ģimenes ārstu, nevis skatīties un brīnīties, kā bērnam nedēļas laikā paliek aizvien sliktāk un sliktāk, bet laikam jau nemaz tik smags tas stāvoklis nebija, ja jau arī otra brigāde uz slimnīcu neaizveda. Un no kādas planētas jūs vispār esat nokritusi, ja pat tik daudz nejēdzat, kā elementāra vīrusa apārstēšanu, lai nenolaisu savu bērnu līdz pneimonijai, ja jau viņš tik daudz par slimnīcām gulējis, tad vismaz paracetamola svecīti mātei būtu jāmāk ielikt... vismaz vienu pa nedēļu... Ja kāds šai situācijā ir vainīgs, tad tikai un vienīgi jūsu personīgais stulbums un bezatbildība
A ģimenes ārsts, maita, no ārstu ētikas neko nesaprot...

V Vita 08.01.2010

rakstīt sūdzību uz Pacientu Tiesību aizsardzības biroju!
Man jau apnika ar šiem ĀP nahaliem karot, maitas tādi, viņi pat nav tiesīgi saņemt savu algu par ša'du nolaidību.
Ne jau visi, bet ir negatīva pieredze it īpaši ar tiem neliešiem, kas pie AURA-R poliklīnikas.

V Vikija 10.01.2010

Vai tad Jūs pie ģimenes ārsta negriezaties no 16-22 datumam, ja nē nu tad jau pati esat vainīga, jo ģimenes ārsts ārstē un novēro pacientu, nevis ĀP!!!
Vita, Paldies, ka "novērtējiet" ĀP...

S saule 10.01.2010

pirmkārt-līdz 38, 5 neviens temperatūru nenosit! Bet ja ir augstāk kāpec nedevāt bērnam zāles pati??????
Otrkārt- ātrā palīdzība neārstē- tikai atbrauc un konstatē faktu- ja dzīvībai bīstams stāvoklis piedāvā slimnīcu!!!
Un treškārt- OBLIGāTI JāSAUC MāJāS ģIMENES āRSTU NEVIS JāSēž UN JāGAIDA KAD SāKSIES PNEIMONIJA!!!

To sauc par vecāku nolaidību - reaģē tikai kad kaut kas jua noticis!!!

Būtu labak par to kaunējusies nevis tagad meklējusi nu kurš bus tas visvainīgakais

B baaciens 11.01.2010

Man arī nav skaidrs par ko vainot ātros??? Sešu dienu laikā nelikties ne zinis un neizsaukt ģimenes ārstu? Galu galā ir arī maksas pakalpojumi, ja garantētie valsts neapmierina!
Izskatās ka šeit vienkārši gribat rast attaisnojumu savai bezatbildībai un neizdarībai. Laikam esat pieradusi, ka citi risina Jūsu problēmas.
Un ātrie glābj dzīvības, nevis koriģē ārstēšanas procesus mājas apstākļos!

S suse 13.01.2010

"galu gala man nacas vest savu delu pie gimenes arsts "

- NU ATVAINOJIET- šī IR JūSU PILNīGA NEIZDARīBA UN STULBUMS!!!
ģIMENES āRSTS IR PIRMAIS JāINFORMē UN JāSAUC MāJAS!!!

Jūtams, ka mammai laikam bērns tik ļoti nerūp- ka naudu žēl!!!
fuj tādus vecākus

V vichka 15.03.2010

hahahaaaaa...sieviete, jūs visu lasītāju acu priekšā nosaucat sevi par DURU

G gfjfgj 23.05.2010

Ir jau "Atrajaa paliidziibaa super felsjere Debrere, kas ar riebumu pat pacientam taisa kardiogramau, es kaa aarts darbaa paluudzu vinjai uztaisitt kardiogramuu, vinja to dariija ar taadaam dusmaam un riebumu, it kaa tas pacients buutu netiirs un smirdeetu, vai sjaadi medikji ir vajadziigi atrajai paliidziibai. Bet piipeet ar vislielaako prieku iet katru miilju briidi gan pie slimniicas, gan dziivoklii.

J j-b-b 26.05.2010

nu vai ziniet, es ka arsts loti labi zinu felseri Debreri un vina ir pozitivs un patikams cilveks, ari stradat ar vinu ir bauda, jo pieredze vinai ir diezgan liela! to ka vina smeke jau ir vinas darisana un izsaukumos nekad to nav darijusi un nedaris! labak butu paskatijies uz sevi dakter ar kadam kludam stradajat-brinums, ka neviens vel nav pasudzejies par jusu arstesanu.un vispar sakiet paldies ka ir sads dienests ka neatliekama palidziba, jo tad kad jums ir slikti pirmais kam zvanat ir 03 un mes steidzmies pa galvu pa kaklu lai glabtu jus!

P pikacu 22.10.2010

Neaiztiekat Debreri!!!Viņa ir normāla un grudra meitene, pat par vienu otru ārstu, tas ka pīpo tā jau nav vairs mūsu darīšana, , , Gfjfgj ja nepatīk palīga sejas izteiksme atrodi personīgo modeli un rukā kopā, ko peries te kā nūģis, , ,

I IZKAPTS 23.02.2011

Māte nespējniece, diemžēl kārtējā... Te jau ir gana komentēts par totālo mātes, it kā, nezināšanu, nevarēšanu, nespēšanu vai negribēšanu palīdzēt savam bērnam, kad informāciju grūž iekšā pa visiem galiem, bet galviņā nekas nepaliek! Ieteikums, paņem blociņu - PIERAKSTI, un uzkar to kaklā, ja atmiņas nav!

J jopjop 09.05.2011

tavai gimenes aarstei gan nav kauna! tava deela veseliiba ir vinas atbildiiba, atra palidziba var palidzet tikai neatliekamos stavoklos, nevis pie kartejas saauksteshanas, jo nav iespejams rakstit recepsu zales vai iedot kadas antibiotikas...

M mazais princis 14.09.2012

Tada super varena feldsere ir ari centra apaksstacija 6, kurai parak liela vala lauta, gnida nevis sieviete