Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Nepamatotas, maksas, pielietojums

10.07/18 plk. - 1.13 tika saukta atra paliidzibu uz maskavas ielu 146, pie jaunas meitenes kurai bija loti stipras un asas saapes vedera apakseeja dalaa. Dispiceris, kas pienema izsaukumu nobera ka izsaukums bus maksas un neuzklausidams izsauceju jau bija nolicis klausuli, pec dazam minutem izsaucejs zvanija otreiz lai atteiktu izsaukumu, uz ko vinam atbildeja, ka tas nav iespejams un ka ar asaas saapem viss drizak buus bezmaksas izsaukums. Ierodoties neatliekamaas palidzibas brigadei, pacientei netika pat parbaudits veders kur tiesi saap un atstaro sapes. Tika izmerits spiediens un pulss, pateica ka pulss esot labaaks kaa arstam pasam, tad tika ievaditi pretsaapju preparaati un pazinots, ka tomert vajadzes maksat kaa par, maksas izsaukumu, jo izsaukums esot nepamatots! Uz jautaajumu kaa slimnieks var ar stipraam un asaam saapeem un ar sliktu duusu saprast ka pamatots vai nee, arsti ielaidaas diskusijaa, ka mums esot maza maksaajamaa summa, un ja mees buutu eiropaa tad buutu setri simti jaamaksa. Gribu pateikt, ka ja mes esam jauni un nepieredzejusi cilveki, tad ar mums driikst taa apieties? Protams ka sekos suudziba sim rakstam, jo tiesam gan dispicera uzvediba pirmaa zvana laika, - nepaskaidrot, nedot konsultaciju, bet nomest klausuli un ari brigades nr-124 attieksme un vizuali nepaveiktais arsta darbs (netika parbaudits ne veders ne kungis. Varbut tur apendicits vai olnicai cista plisusi vai vel kaada iekseja cuula, jo bija stipras sapes un slikta duusa un pirms tam tika dzerti pretsapju preparati) neatlauj man taa vienkaarsi so visu saas nakts murgu uzskatiit par pamatotu maksas izsaukumu! Ja nem veera arii ka manam jaunam cilveekam nedeve iespeju arii atteikties no izsaukuma, sakot ka jau pa veelu. Darbiibas laiki ir protams pieejami un mees tomert gribam lai kaads atbild par taadu neatbildibu!

S stellas 10.07.2018

Diletantiska sūdzība. Pie apendicīta būs ātrs pulss. Pie asiņošanas- zems spiediens. Ja jau gribējāt atteikties no izsaukuma, tad jau nebija nemaz tik slikti.

M Marcix Marchello 10.07.2018

Pie bezpajumtniekiem šie gan naski traucās, kad šie pāli vārtās pa krūmiem,
Nākošo reizi dodies pa taisno uz tuvāko policijas iecirkni pasaki, ka slikti jūties telefonu aizmirsi mājās un izsaukums būs pa velti,
...
Un vispār mēs cilvēki neesam vainīgi pie tā, ka valdība nevēlās domāt!

I Ilmars Kalnins 11.07.2018

Странно. Обычно скорые, сами медики не любят брать деньги. Берут только, вот мол голова закружилась в 3 ночи или ребёнок 12 летний коленку ободрал))). Вывод, либо автор что-то не договаривает, либо, медикам сверху дан был приказ. Вобщем ни на тех нарвались, не повезло. Боль это симптом и простой человек, не обязан знать какой там пульс при апендиксе, тем более что его нечем замерить.По словам автора, однозначно в больничку. Пишите жалобы, во все инстанции, если всё так и было, а в вобще ведь сами за них голосуете, кто принимает соотвествующие нормативные акты

Aigars31 12.07.2018

man bija reali pretīgi kad ar mani sāka runāt krieviski... neka neko tadu atkartojumaa es neveelos..un negribu..nav jau maximas pie kases bet gan aatrie.. fuj.. ieniistu.. es tas sejas negribu ne redzeet.. ne dzirdeet kaadreiz veel. mani nekads krievs ne arstees ne to veelos .. ne tadu palidziba man vajadziga.. uzredzeshanos

5 537 05.09.2018

Nebija nemaz tev tik slikti tad ja tu izsauci aatros un veel domaa kadaa valodaa ar teviim runaa,ak shausmas krievi naak,nu tad nesauc aatros nekad! un deel tadiem debiliem ka tu aarsti nevareeja atbraukt. Kaadam tas vareeja izglabt dzivibu.. fui ieniistu taadus kaa tu!