Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Nemākuļi

Piezvanījām tā saucamiem ātriem, Rīgā, tik tāda ātra palīdzība ka pat elementāru injekciju nevar izdarit!? Radiniecei sabakstīja visas rokas, kas tagad vienos zilumos! Bet galvenais bļaustās ka vajag tik algas šiem pielikt, ko tad tad potes citādāk? Pieliekot algu diemžēl prats un gudrība nepalielinās, skat foto ko spēj paveikt viens nemakslis no ātras palīdzības 3o x dūra.

P

C critical thinker 26.03.2018

3o reizes? 3 reizes nav nekas īpašs, nu ja nevar saskatīt

davfreim 27.03.2018

Šausmas, briesmas, drausmas! Saprastu, ja sūdzētos, ka jaunam cilvēkam ar redzamām vēnām nevar iedurt.
Atlaist visus, visiem uz ātrajiem jāvar ar 1.x iedurt un ar aizsietām acīm, citādi prom no darba!

Vispār cilvēki domā par ko sūdzas? Drīz sūdzēsies par to, ka pēd operācijas paliek rēta.

E edgars kazu drazejs 01.04.2018

Zini teicienu sudigam dejotajam pauti trauce

K kreditorsPG 27.03.2018

Drīz planktoni varēs bļaustīties, kad pašai vajadzēs durstīt sev roku, jo nebūs pat tie "nemākuļi", kas ir tagad!
Kaut kādi paslimi cilvēki - nepielec, ka pa esošo algu, kāda ir NMPD, ir jāpriecājas, ka ir kas brauc!

Uki-puki, zilums uz rokas palika! Vai-vai-vai!

G guncha 27.03.2018

planktona7 - nav skaidrs, vai jums palīdzēja, vai nē?
Uz stacionāru arī aizveda?
Savādāk sanāk, ka vēnu trauslums jūsu radiniecei ir vienīgais secinājums

B Bell Ami 30.03.2018

Piekrītu.

B Bell Ami 30.03.2018

1. Cik attēlā redzams - tā ir gados veca cilvēka roka - āda ar pigmenta plankumiem, ļengana - līdz ar to vēnu nofiksēt ir gandrīz neiespējami.
2. Veci cilvēki lieto daudz dažādus medikamentus, kuri ietekmē arī asinsvadu sieniņu stiprumu.
3. Lieto arī antiagregantus/antikoagulantus, kas pazemina asins spēju recēt, tāpēc zilumu var radīt jebkura trauma.
Mūsu infantilajai sabiedrības daļai - tai, pie kuras pieder planktons, protams, tādas lietas ir tikpat saprotamas kā kvantu fizikas pamati.
Galvenais ir paaurot, pasūdzēties, varbūt arī kādu monētu izsist.
p.s. No īstā planktona vismaz kāds labums - atrodas barības ķēdes sākumā, no sūdzētājplanktona tikai smaka.

E edgars kazu drazejs 01.04.2018

labi nemuldi , man 40 gadi aizgaju uz biķerniekiem, analizes nodot, bakstija man to venu entas reizes, ta analižu noņemeja , lidz beidzot pasauca kadu tur sievieti kas stradaja registratura un ta uz pirmo durienu noņema analizes